Goley’de Yeni Yamanın Detayları Belli Oldu! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Goley'de Yeni Yamanın Detayları Belli Oldu! Poster
Goley'de Yeni Yamanın Detayları Belli Oldu! Poster

Ocak ayına iddialı girmeye hazırlanan Goley, kullanıcılarına yeni yama içeriklerini açıkladı. Şampiyonlar Ligi'nin geleceği oyunda, oyuncular artık futbol keyfini doruklarda yaşayacaklar. Diğer bir yenilik ise, gol tekrarının oyuna dahil olması. Diğer detaylar, yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
02.01.2014

Türkiye’nin önde gelen spikerlerinden biri olan Sabri Ugan’ın seslendirdiği Goley, açık betasının ardından oyuncularına yeniliklerin müjdesini verdi.

Ocak ayına iddialı girmeye hazırlanan Goley, kullanıcılarına yeni yama içeriklerini açıkladı. Şampiyonlar Ligi’nin geleceği oyunda, oyuncular artık futbol keyfini doruklarda yaşayacaklar. Diğer bir yenilik ise, gol tekrarının oyuna dahil olması. Muhteşem gol sevinçlerini ve gol tekrarlarını oyuncular diledikleri kadar izleyebilecekler. Oyunun Ocak ayındaki son eklentisi olacak Liderlik Modu’nda ise, oyuncular rakipleriyle otomatik eşleşme yaparak sıralama maçlarına katılabilecek ve özel ödüllerin sahibi olabilecekler.

Goley‘le ilgili gelişmeleri takip etmek için Goley Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 8.763


Yorumlar

9 yorum yapıldı
 • isimsiz says:

  yardddddıııııııııııım oyuna giriş kısmına girdim kullanıcı yazdım her şeyi yazdım OYUN SUNUCUSUNA BAĞLANAMADI
  HATASI ALDIM SİLDİM GERİ YÜKLEDİM
  OLMADI

 • ziya says:

  admin diyrki yama basarisiz info filan biseydiyo yardimci ollutfen

 • PRO OYUNCU says:

  admin ben oyuna giriyorum kullanıcı adı ve şifremi yazıyorum şöyle bir şey diyor sunucuya bağlanılamadı bağlantıda sorun olabilir ya da oyun bakımda olabilir diyor neredeyse 1 hafta ooldu ve hala böle birşey diyor.Nolur yardım edin büssürü etkinlik kaçırdım artık kaçırmak istemiyorum lütfen yardım edin.

  • oyunkayit says:

   Merhaba,

   Üye hesabınız ile ilgili bir problem olabilir. Goley Destek Sistemini kullanarak yaşadığınız sorunu oyun görevlilerine bildiriniz.

   İyi oyunlar.

 • kufurbaz haydo says:

  Goley en iyi oyuindur.

 • muhammet says:

  admin goley promo kod ne zaman gelcek?

 • Efe says:

  Admin ben oyunu açtığımda başlat yerinin solunda mavi bişey doluyo sonrada ortada kalıp donuyo ondansonra şunu diyo YAMA BAŞARISIZ.GOLEY.EXE,Yİ YENİDEN ÇALIŞTIRIN GOLEY EXE DOSYA İNDİRME HATASI.KOD(12002) DİYO OYUN KAPANIYO.ADMİN BANA YARDIMCO OL LÜTFEN !

 • kerem Can says:

  yav lig yapın artık sıkmaya başladı 🙁