gPotato C9 Online’ın Avrupa Yayıncısı Oldu | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
14.12.2012

Continent of the Ninth Seal gPotato.eu Portalında Bugün Yayına Girecek

Gala Networks Europe, Güney Koreli şirket Webzen’in geliştirdiği fantastik bir dünyaya sahip olan 3D aksiyon MMORPG’sini Avrupa’da yayımlıyor.

Dublin, İrlanda – 14 Ekim 2012 – Güney Kore merkezli geliştirici şirket Webzen‘in sunduğu 3D aksiyon MMORPG Continent of the Ninth Seal Avrupa’da ilk defa piyasaya çıkıyor! Ücretsiz çevrim içi oyun piyasasının önde gelen hizmet sağlayıcılarından olan www.gPotato.eu portalının sahibi Gala Networks Europe, Continent of the Ninth Seal oyununu bugün itibariyle oyuncu topluluğuna sunmaktan mutluluk duyuyor.

Continent of the Ninth Seal, oyuncularını Tampera adında fantastik bir dünyaya davet ediyor. Burada oyuncular kötülüğün ordularına ve devasa canavarlara karşı savaşarak iyiliğin egemen olması için mücadele ediyor. MMORPG severleri harika yakın dövüş mekanizması ile mesafeli ve sihirli savaş yetenekleri sunan bir oyun bekliyor. Continent of the Ninth Seal, olağanüstü bir 3D atmosferi olan zindan bazlı bir oyun sistemi ile, çok oyunculu oyunlara özgü hareket etme özelliklerini kullanarak şeytani ordulara karşı savaşma imkanı sunuyor.

Oyuncular, dört farklı savaşçı sınıfından oluşan heyecan verici karakterlerden birini seçebiliyor. Bu dört farklı karakter, savaşçı sınıfı, uzak dövüş yetenekleri olan avcı sınıfı, sihir sanatına uzmanlaşmış büyücü sınıfı ve silahların gücünü sihir kullanarak arttırmada uzmanlaşan afsuncu sınıfından oluşuyor. Ayrıca her sınıfın kendi içinde, örneğin muhafız, suikastçı, illüzyonist veya gecenin gölgesi gibi heyecan verici evrim kademeleri bulunuyor.

Aksiyon RPG’lerini seven oyunculara hitap eden oyun ayrıca kombinasyonlu savaş ve dövüş oyunlarına ilgi duyan oyunculara da, PvE ve PvP mücadeleleri için gelişmiş bir kombinasyon sistemi sunuyor.

Continent of the Ninth Seal gPotato.eu portalı üzerinden şu anda İngilizce olarak oynanabilmekte.

Gala Networks Europe Ltd. & gPotato.eu

Gala Networks Europe Ltd., Avrupa’da ücretsiz online oyunlar sunan önde gelen oyun yayıncılarındandır. Ücretsiz online oyunların www.gPotato.eu sitesi yolu ile dağıtım ve yayınlarını yaparak gPotato markasını Avrupa’da işletir. 2006 yılında Dublin İrlanda’da kurulmuş olup Flyff, Rappelz, Dragonica, Allods Online, Canaan Online, Terra Militaris ve yeni fantastik MMORPG SEVENCORE gibi büyük bir oyun yelpazesine sahiptir. gPotato.eu portalı 8 milyondan fazla kullanıcısı ile MMORPG oyuncu toplulukları için önemli bir platform teşkil etmektedir. 2013 yılında Age of Wulin adlı dövüş sanatları MMORPG’sinin yayınlanması planlanmaktadır. Şirket hakkında daha fazla bilgiye http://www.gala-net.eu adresinden ulaşabilirsiniz.

WEBZEN Inc. hakkında

2000 yılında Güney Kore’nin başkenti Seoul’da kurulan WEBZEN Inc. (KOSDAQ) MMOG piyasasına öncülük eden şirketler arasındadır ve dünyanın en iyi oyunlarını ve client/sunucularını geliştirmektedir. Webzen, yakın tarihte YMIR Entertainment şirketini satın almıştır. En tanınmış oyunları arasında Metin adlı MMORPG yer almaktadır.

WEBZEN şu anda yakın zamanda piyasaya sürülecek olan MU 2 ve Archlord 2 adlı MMORPG geliştirme aşamasındadır.

WEBZEN ve oyunları hakkında daha fazla bilgi için www.webzen.com işitesini ziyaret ediniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.616


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!