Guild Wars 2 Kapalı Beta | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Guild Wars 2 Kapalı Beta Poster
Guild Wars 2 Kapalı Beta Poster

NCSoft'un efsane oyunu Guild Wars'ın yeni versiyonu Guild Wars 2 16 Aralık Cuma günü kapalı beta testine başladı. Mesmer isimli yeni sınıfın dahil edildiği Guild Wars 2'nin açık beta yayınına 2012'nin ilk çeyreğinde girmesi bekleniyor.
Faaliyet Tarihi:
16-12-2011

Guild Wars 2 Kapalı Beta Çıktı!

NCSoft‘un buyük beğeni toplayan oyunu Guild Wars yeni sınıf ve özellikleriyle Guild Wars 2 olarak yayına girmeye hazırlanıyor. 16 Aralık Cuma günü kapalı beta testine başlayan oyunun test süreci NDA (Non-Disclosure Agreement) şartlarına bağlı kalınarak devam edecek. Yayıncı ve oyuncu arasında yapılan bir gizlilik sözleşmesi olan NDA, oyuncunun oyuna ait ayrıntıları açık beta süreci başlamadan önce ifşa etmesini yasaklıyor.

Tüm işleriniz titizlikle yürüten NCSoft, herhangi bir olumsuzluğua sebebiyet vermemek ve kapalı beta sürecinin daha verimli geçmesini sağlamak amacıyla teste katılacak oyuncuları kendisi seçiyor. Oyunun ilk versiyonu olan Guild Wars’da oynayan tecrübeli oyuncular arasından seçilen sınırlı sayıdaki kullanıcıyla başlayan testlerin nekadar süreceği hakkında bilgi verilmedi.

2012 yılının ilk çeyreğinde açık betaya geçmesi beklenen Guild Wars 2’de yeni bir karakter sınıfı da oyuna dahil ediliyor. Mesmer adındaki bu sınıfın atak ve defans özellikleri diğer sınıflar kadar yüksek olmasa da, sahip olduğu ilginç yetenekler sayesinde rakiplerini çeşitli cambazlıklarla zorlanmadan alt edebiliyor. Klonlanma, sersemletme, illüzyon gibi becerileri olan Mesmer’in aşağıda yer alan yetenek tanıtım videosunu mutlaka izlemelisiniz.

Toplam Okunma Sayısı : 8.750


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!