HEX: Shards of Fate’e 4. Kart Seti | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
HEX: Shards of Fate'e 4. Kart Seti Poster
HEX: Shards of Fate'e 4. Kart Seti Poster

Sevilen koleksiyon kart oyunu HEX: Shards of Fate'e bugün gelen güncelleme ile kart seti sayısı 4'e yükseliyor. Yeni PvP turnuva modu, 6 yeni kahraman, 325 kart, 105 ilave obje ve 7 gizemli kapının dahil edildiği Primal Dawn güncellemesi hakkındaki tüm detayları haber içeriğinde bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
27.04.2016

27.04.2016, Karlsruhe – Gameforge ve HEX Entertainment bugün, dijital kart koleksiyonu oyunu (TCG) HEX: Shards of Fate‘in dördüncü kart seti olan “Primal Dawn’ı” yayınlıyor. Kısa bir süredir Steam’de de ücretsiz olarak sunulan TCG, 2016 başındaki büyük kampanya güncellemesinden sonra şimdiki geliştirmeyle rekabetçi oyuna tekrar ağırlık veriyor. Gelecekte PvE ve PvP güncellemelerinin düzenli bir sırayla yayınlanması hedefleniyor.

Kullanıcı Dostu PvP Turnuva Modu: Mühürlü Gauntlet

Yeni PvP modu “Mühürlü Gauntlet’in (Progressiv)” katılımcıları destelerini kartlardan oluşan temel bir havuzdan ve güçlendirici paketlerinden oluşturuyor. İleri düzey olan bu modun özelliği: Birinci ve üçüncü galibiyetle, mevcut desteyi genişleten, başka bir güçlendirici paketi yoluyla yeni kartlar ekleniyor.

Memlekete Daha Çok Kart Lazım

Primal Dawn büyüleyici HEX dünyasına 325 yeni kart ekliyor. Eziyet Meleği, Çiçek Getiren ya da Xentothun Kötülüğü gibi on sekiz efsanevi kart, ağırlık noktasını çoklu kırık mekaniklere ve sabitlere kaydırıyor. Bir sabit, bir eylem gibi işliyor ama kullanılan efektler oyunda kalıyor ve kartlar uygulanırken eylemlerde olduğu gibi kriptoya koyulmuyor. Aynı zamanda yeni ve beklenmedik kombinasyon olanakları sunan ek bir kart yeteneği oyuna katılıyor: “Kudretli”. “Kudretli” etkinleştirildiğinde kartın üzerindeki tüm sayısal değerler ikiye katlanıyor – bu hem kaynak kartları, hem de saldırı ve savunma değerinin yanı sıra kart yazısı efektlerini etkiliyor.

HEX: Shards of Fate'e 4. Kart Seti Ekran GörüntüsüHEX: Shards of Fate'e 4. Kart Seti Ekran GörüntüsüHEX: Shards of Fate'e 4. Kart Seti Ekran GörüntüsüHEX: Shards of Fate'e 4. Kart Seti Ekran Görüntüsü

Cüceden Kahramana

Kart yeteneğinin ve yeni kartların yanında, oyun akışını sürekli olarak etkileyen ve çoklu kırık mekaniği için hazırlanmış olan altı yeni kahraman seçeneği de sunuluyor. Örneğin Cüce Büyücü “Morgan McBombus” doğrudan oyun alanına bir “Yaban Arısı Robot” çağırıyor, Coyotl Ruhban “Karga Pençesi” ise oynarken bir birliğe bir hayat puanı veriyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.275


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!