HEX: Shards of Fate’e Yeni Kart Seti | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
HEX: Shards of Fate'e Yeni Kart Seti Poster
HEX: Shards of Fate'e Yeni Kart Seti Poster

Gameforge yayımcılığında oyun severler ile buluşan online kart oyunu HEX: Shards of Fate; Armies of Myth adındaki yeni büyük güncellemesiyle ekstra özelliklere sahip 250 yeni kartı oyuna dahil ediyor. Yeni kart setine ait detaylı bilgileri haber içeriğinde bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
25.07.2015

Gameforge’un çok oyunculu online koleksiyon kart oyunu HEX: Shards of Fate “Armies of Myth” güncellemesi ile 250 ekstra karttan oluşan üçüncü kart setine kavuşuyor!

Karlsruhe, 22 Temmuz 2015 – Gameforge ve HEX Entertainment bugün dijital TCG HEX: Shards of Fate için üçüncü kart seti “Armies of Myth”i yayınlıyor.

18’i efsanevi nadirlik seviyesine sahip 250 ekstra kart yeni içerikle oyuna eklenecek. Bu güncellemedeki odak noktası Vennen, Elfen, Cyotl ve Nekroman halklarında. 20 yeni kahraman değişiklikler ve farklı taktiksel imkanlar sunuyor.

Üç Yetenekli Kartlar

Armies of Myth ile üç yeni karta ek olarak oyuncuya daha fazla stratejik derinlik ve taktiksel imkanlar sunan üç yeni kart yeteneği eklendi: Kehanet, Kaydırma ve Maiyet.

Kehanet adındaki yeni yetenek oyuncunun destesinde bulunan kartlara bonuslar verirken kaydırma yeteneği kart metniyle birlikte sihir yeteneğinin istenilen bir birliğe aktarılmasını sağlar. Bunları tamamlar nitelikteki maiyet adlı kart yeteneği ise oyuncu belirli bir kart veya ırk oynadığında ya da elde bulundurduğunda ona bir bonus sağlar.

Rakiplerini felakete sürükle

Armies of Myth oyuna bir de yeni kart türü getiriyor: Felaket. Bunlarla artık HEX: Shards of Fate‘te rakip oyuncu destelerini sabote edebilirsin. Rakip felaket türündeki bir kartı çekerse olumsuz bir etki meydana gelir. Rakibe bağlı olarak birçok çeşitli efektler oluşur ve rakibe yenilmesini sağlayabilen büyük hasarlar verir.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.539


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı