HEX’e Yeni Kart Seti: Herofall | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
HEX'e Yeni Kart Seti: Herofall Poster
HEX'e Yeni Kart Seti: Herofall Poster

Gameforge tarafından yayımlanan koleksiyon kart oyunu HEX: Shards of Fate'e 275 kartlık Herofall kart seti ekleniyor. Eylül ayında gerçekleşmesi beklenen Cosmic Crown Showdown turnuvasını duyuran Gameforge; yenilikler hakkında çeşitli ipuçları vermeyi ihmal etmedi.
Faaliyet Tarihi:
04.08.2016

03.08.2016, Karlsruhe – Gameforge ve Geliştirici HEX Entertainment önümüzdeki 5. kart seti olan “Herofall” ile ilgili ayrıntılar paylaşıyor. Set, HEX: Shards of Fate‘i 275 kart büyütecek ve bu yıl sonbaharda yayınlanacak. Ayrıca ilk “Cosmic Crown Showdown” turnuvası kısa süre önce gelen rütbe listesi sistemine dayanarak başlıyor.

Cosmic Crown Showdown

“Cosmic Crown Showdown’da” kozmik rütbesine ulaşan oyuncular karşılaşır. İlgili oyunlara “yapım” ve “sınırlı” rütbe listelerinin en iyi 64 oyuncusu katılabilir. Eleme turu sezonu iki ay süren rütbe listesi sistemine dayanır. Ağustos sonunda katılımcılar son tur için hazır bekler. İlk “Cosmic Crown Showdown” Eylül başında gerçekleşir.

Kahramanlar ve Paralı Askerler

18 destansı kart, yeni kart tasarımları ve 20 yeni Şampiyon, kart kapları ve PvE kartları güncellemeyi tamamlıyor. Yeni birimlerin, eylemlerin ve kahramanların odak noktası HEX’in iki fraksiyonu arasındaki çatışma, yani Ardor ve Yeraltı Dünyası arasındaki savaş olacak.

Taktiksel açıdan da özellikler, yani belirlenmiş kart mekanizmalarında yeni imkanlar oyunda yerini alacak. Ayrıntılar çok yakında HEX topluluk sayfası http://tr.hex.gameforge.com/news.html üzerinden paylaşılacak.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.463


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!