Hounds Asya’da Zirvede! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Hounds Asya'da Zirvede! Poster
Hounds Asya'da Zirvede! Poster

Netmarble EMEA yayımcılığında tüm dünyada aynı anda yayına başlayacak olan MMORPS oyunu Hounds, paylaştığı içerikler ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Asya'da 2 senelik bir geçmişi bulunan Hounds'un elde ettiği başarı ve gerçekleştirdiği organizasyonları haberin devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
27.02.2015

Netmarble EMEA’nin ülkemizde Türkçe olarak yayınlayacağı Hounds ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Açılış tarihi hakkında bu zamana kadar herhangi bir açıklama yapılmaması oyuncular arasında spekülasyonlara sebep olurken, Hounds Facebook sayfasında yayınlanan son tanıtım videosunda açılış tarihi ile ilgili ilk defa bir ipucu verildi. Nisan ayında kapalı betasının başlayacağı duyurulan Hounds, devamı gelecek bir video serisine de bu duyuru ile başlamış oldu.

Hounds her ne kadar ülkemize ve dünyaya Netmarble EMEA ile giriyor olsa da, Asya pazarında 2 seneye yaklaşan bir geçmişe sahip. Özellikle Japonya’da başarılı bir açılış yapmasının ardından gittikçe yükselen grafiği ile kalabalık bir pazardan sivrilerek kendini kanıtlayan Hounds, hem yapımcısının yüzünü güldürdü hem de piyasada eksikliği bir hayli hissedilen Role-Playing Shooter türüne yeni bir heves getirdi. Hem peşi sıra gelen içerik yamaları, hem de yapılan offline e-spor aktiviteleri ile Asya’da tutturduğu başarıyı arttırarak ilerleyen Hounds, iddiasını kanıtlamış bir oyun olarak ülkemizde ve tüm dünyada, Nisan ayında oynamaya açık olacak.

Asya’da edindiği başarının avantajını, global pazarda kullanmak isteyen Netmarble EMEA, Hounds‘u Almanca, İngilizce ve Türkçe olarak 3 ayrı dilde yayınlama kararı alarak iddiasını ortaya koymuştu. Bunun yanı sıra, diğer oyunlarda da oyuncuların severek kullandığı kostümleri de lokalize ederek, kültürel anlamda da oyuncuların ilgisini çekmek isteyen Hounds: The Last Hope, şuan Japonya’da oynanan Hounds‘dan daha farklı, daha özel ve daha cilalanmış bir oyun olacak.

Özellikle PvE ve PvP ögelerini içerisinde barındıran yapısıyla dikkatleri çeken Hounds, Japonya’da PvE (yani co-op) başarısını tüm dünyaya taşımak istiyor. Popüler PvP kültürünün içerisinde, kendine özel PvE sistemiyle kendini bir kere kanıtlayan Hounds, daha önceki başarılarını da arkasına alarak yeni hedeflerinde de mutlak başarıyı hedefliyor. Bu yolda da şuana kadar atılan adımlar, yapılan yatırımların ve beklentinin ne kadar büyük olduğunu tekrar tekrar kanıtlar nitelikte.

Hounds, yazımızın başında bahsettiğimiz video serisine devam edecek ve her video ile oyundan yeni haberleri bize veriyor olacak. Biz de sıkı takibimize devam ederek, Hounds ile ilgili son gelişmeleri sizlere aktaracağız. Açılmasına az bir süre kala tüm gözlerin Hounds‘un üzerinde olduğunu söyleyebiliriz. Bakalım bizi daha neler bekliyor!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.082


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı