Hounds: The Last Hope Artık Türkçe | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Hounds: The Last Hope Artık Türkçe Poster
Hounds: The Last Hope Artık Türkçe Poster

Netmarble EMEA ile Türkiye'ye gelen Hounds: The Last Hope'un lokalizasyon çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Türkçe karakter seslendirmeleri tamamlanan oyunun seslendirme sürecini gösteren videoyu ve diğer detayları haberin devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
30.01.2015

Duyurulmasıyla beraber büyük yankı ve merak uyandıran Hounds: The Last Hope‘un Türkçe seslendirme videosu yayınlandı!

Daha önce de yetkililer tarafından yapılan açıklamalar ve Hounds’un tüm dünyada yayıncılığını üstlenen Netmarble EMEA’nin, oyunun 3 dilinden birini Türkçe yapıyor olması, Türkiye’ye ne kadar çok önem verdiğini ve yatırım yaptığını bir kez daha kanıtlıyor. Oyun seslendirmesinde, filmlerden ve dizilerden aşina olduğumuz sesler oyunseverleri bekleyecek.

Tüm dünyada aynı anda Türkiye’de de yayınlanacak olan Hounds’un, Türkçe seslendirmeleri tamamlandı. Şubat ayında İngilizce ve Almanca seslendirmelerin de tamamlanmasının ardından, Hounds tam anlamıyla atağa geçecek gibi gözüküyor. 2015’te global ölçüde başarıyı hedefleyen Hounds‘un kapalı betası ise henüz tam bir tarih verilmese de Bahar aylarında olacak. Bu sırada Hounds web sitesinden betaya başvurabilir ve tüm yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.306


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı