Hounds: The Last Hope, Netmarble İle Türkiye’de! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
23.01.2015

Geliştirdiği bir çok oyunu Joygame’in lokalize ederek Türk oyun severler ile buluşturması sonucunda tanıdığımız Kore merkezli oyun stüdyosu Netmarble, yeni bir oyun ile Avrupa ile eş zamanlı olarak Türk oyun tutkunlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Hounds: The Last Hope adındaki RPG – TPS karışımı olarak adlandırabileceğimiz bu yeni oyun RPS olarak sınıflandırılmakta. Gelin Hounds ve Netmarble’ı biraz daha yakından tanıyalım.

Son Bir Umut İçin, Hounds: The Last Hope!

Öncelikle Netmarble Games ile ilgili kısa bir bilgi verelim. Asya pazarını yıllardır Mobil oyunlar ile domine eden bu güzide şirket, arasında Blizzard Entertainment ve EA Games gibi devlerin de bulunduğu en başarılı yapımcılar arasında 7. Sırada yer alıyor. Asya pazarında gerçekleştirmeye başladıkları PC oyunu yapımcılığında başarıyı elde etmelerinin ardından şimdi de gözünü Avrupa’ya dikmiş durumda. Türkiye de bu hedefler içerisinde en önemli rol oynayan pazarlardan biri konumunda.

Hounds‘un yayıncılığını ise, Türkiye’de de dahil olmak üzere, tüm dünyada Netmarble EMEA adlı yayıncı şirket üstlenecek. Netmarble Games’in desteğini arkasına alan Netmarble EMEA, bundan sonra hem ülkemizdeki hem de dünyadaki tüm oyunseverleri birçok oyunla buluşturacak ve birçok dilde hizmet veriyor olacak.

Hounds ücretsiz bir MMORPS (Role-Playing Shooter) oyunudur. Bu oyunla ilgili araştırma yaparsanız birçok yerde “Squad Based” denen bir tanımla karşılaşacaksınız. Yani bu da şu anlama geliyor; bu oyunda takım olmak başarıya giden yol olacak. Oyun 3 dilde (Türkçe, İngilizce, Almanca) yayınlanacak. Bu diller arasında ise Türkçe’nin bulunması Netmarble Games’in Türkiye’ye ne kadar önem verdiğini bir kez daha kanıtlar nitelikte. Oyunun kapalı beta tarihi ise 2015’in Bahar’ı olarak belirlendi.

Hounds‘u diğer oyunlardan ayıran en önemli farklılık PvE modu. PvP modunun yanı sıra PvE modunun da bulunması, her iki türü de tercih eden oyuncuları Hounds’da buluşturacak. Seviye ilerledikçe zorlaşacak olan PvE modunda, yaratıklara ve boss’lara karşı savaşmak için takımınızla beraber detaylı bir strateji hazırlamak için mesai yapmanız gerekecek dersek yalan söylemiş olmayız. PvP’de ise 6 farklı mod ve 20’ye yakın harita seçeneği oyuncuları bekleyecek. Klan ya da bireysel olarak mücadele edebilecek ve sıralamalarda üst sıralarda yer edinmek için acımasız bir rekabetin içine gireceksiniz.

Bunun yanı sıra Açık Arttırma (Auction House), Silah Geliştirme, Eşya Seviye Atlatma, Klan Sistemi, Takas, Sıralama, Oyun İçi Mailleşme gibi sayısız birçok özellik Hounds: The Last Hope‘dan bekleyebileceklerimiz arasında. Yazımızı bitirmeden önce söylemeliyiz ki Hounds’dan beklenti çok büyük. Yapılan yatırımlar ve atılan adımlar göze alındığında oyunun kendisine yer bulacağınız rahatlıkla söyleyebiliriz. 2015’in en çok beklenen oyunları arasında ismini yazdıran Hounds’u yakından takip ediyor ve tüm güncel haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Şimdilik hoşçakalın!

Teaser Trailer | Facebook | Website

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 6.421


Yorumlar

32 yorum yapıldı