Hounds Web Sitesi Yayına Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Hounds Web Sitesi Yayına Başladı! Poster
Hounds Web Sitesi Yayına Başladı! Poster

Netmarble EMEA (Joygame) tarafından yayımlanan MMORPS oyunu Hounds: The Last Hope'un kapsamlı tanıtım sitesi yayına başladı. Hounds hakkında bir çok detayın yer aldığı sitede silahlardan modlara, karakterlerden haritalara ilginizi çekecek çeşitli detayları bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
09.03.2015

Netmarble EMEA’nin merakla beklenen, ülkemizde Türkçe olarak yayınlayacağı MMO Role Playing Shooter Hounds: The Last Hope‘un kapsamlı tanıtım sitesi açıldı!

Hounds ile ilgili bilgilerin ilk defa bu kadar detaylı olarak verildiği sitede, oyun ile ilgili hemen hemen tüm bilgileri bulmak mümkün. Sınıflar, silahlar, zırh ve kostümler, oyun modları gibi birçok bilginin yer aldığı site, video içerikleri ile yoğun olarak desteklenmiş ve oyundan kesitler direkt olarak, ilk defa oyun severlere sunulmuş. Zengin içerik ve görsel çekicilik harmanlanınca, tam da Netmarble’dan umduğumuz kalitede bir içerik sitesi ortaya çıkmış.

Hounds‘da bulunan 4 sınıf, her sınıfa ait tanıtım videoları ile detaylandırılmış. Her sınıfa ait öne çıkan yeteneklerin ve ideal ekipman tercihlerin de sıralanmasıyla, site, mini bir rehber olma görevini de üstleniyor. Oldukça çeşitli kostüm içeriği olduğunu bildiğimiz Hounds‘un sitesinde de, bu çeşitliliğe yer verilmiş ve öne çıkarılan kostümler özenle seçilmiş. Birçok farklı temada kostüm içeren Hounds, bu özelliği ile de kişiliğini, oyundaki karakterlerine yansıtmak isteyenleri cezbedecek gibi gözüküyor.

PvP modu kadar, PvE modunun da öne çıktığı Hounds‘da, oyun modlarının çeşitliliği bir kez daha gözler önüne serilmiş. Takım savaşı, İmha, Sabotaj, İşgal ve Yakın Dövüş gibi PvP modlarının yanında, Ana Operasyon, Yan Operasyon, Boss Operasyonu ve Günlük Görevler gibi PvE modları da oyuncuların beğenisine sunuluyor.

Nisan ayında Kapalı Beta’ya başlaması planlanan Hounds‘da her hafta yeni bir haber, bizi heyecanlandırmaya devam edecek gibi gözüküyor. Bu sırada Hounds Beta‘ya başvurmayı da unutmamak gerek.

Hounds‘dan son haberleri size sürekli olarak iletmeye devam edeceğiz. Şimdilik hoşçakalın!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.816


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı