Hounds’un İçeriği Genişlemeye Devam Ediyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
08.05.2015

Hounds: The Last Hope‘un 8 Mayıs yamasıyla birlikte, oyuna eklenen yeni içerikleri duyurduğumuz için çok heyecanlıyız! Bu yama Yan Operasyon Güncellemesi, 3 Yeni PvP Haritası ve Zor Seviye Görevleri’ni oyuna ekledi. Ayrıca, Şans Kutularındaki Efsane Eşya bulma oranı da artırıldı.

Yan Operasyon Güncellemesi

Sokak Haritası yeni yamayla birlikte oyuna eklendi. Bu harita eklentisiyle birlikte artık, Zor Seviye Modda 2000 öldürme sayısına ulaşabileceksiniz. Eğer daha fazla altın ve tecrübe puanı kazanmak istiyorsanız bu haritayı zor modda oynamaktan kaçınmayın.

Uyarı: Bu haritayı tamamladıktan sonra, herhangi bir şekilde eşya kazanamazsınız.

3 Yeni PvP Haritası

Savaş Alanı Sabotaj ve Yakın Dövüş modları için 3 yeni harita oyuna eklendi. Yer Altı Su Kanalı, Tren İstasyonu ve Kapalı Fabrika adlı bu haritalarda PvP oynamak yürek ister.

Zor Seviye Görevler

Artık birbirinden farklı Zor seviye görevleri tamamlayarak, her seferinde yeni hediyeler kazanabileceksiniz. Oyunda bulunan tüm Zor Seviye Operasyonlar için her gün farklı görevler yapabileceksiniz. Ayrıca, birçok görev için operasyonu tamamlamak zorunda kalmayacaksınız.

Şans Kutularındaki Efsane Eşya bulma oranı artırıldı.

Ek olarak Hounds: The Last Hope‘ta bulunan tüm silah ve zırh şans kutularının, Efsane Eşya bulma oranı 3 kat arttırıldı.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.643


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı