Hounds’un İlk Oyun İçi Görüntüleri Paylaşıldı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
13.02.2015

Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapan Netmarble EMEA’nin, dil seçeneklerinden biri de Türkçe olan MMO Role Playing Shooter oyunu Hounds: The Last Hope‘un ilk oyun içi videosu yayınlandı!

Netmarble EMEA, global olarak yayınlayacağı Hounds‘un 3 dil seçeneğinden birini Türkçe yapmasıyla dikkatleri üzerine çekmiş ve oldukça ses getirmişti. Bu dünya devi oyun firmasının Türkiye’ye bu kadar büyük bir yatırım yapması hepimizi heyecanlandırmıştı.

Duyurulduğu 31 Aralık 2014’ten beri merakla beklenen Hounds‘un ilk oyun içi videosu da bugün yayınlandı! Takip edenler mutlaka bilirler; Hounds‘un geçen hafta Türkçe seslendirme çalışmaları tamamlanmış ve hemen ardından seslendirme videosu yayınlanmıştı. Tüyleri diken diken ettiği kadar, sürpriz sonu ile de gülmemize yol açan videoyu bir hatırlayalım.

Bugün yayınlanan oyun içi videosunda ise bize oyundan kesitler gösterilen Hounds‘a, ilgi tüm hızıyla artarak devam edecek gibi gözüküyor. Felaket sonrası hayatta kalma mücadelesini, insanoğlunu kurtarmayı ve Dünya’yı eski haline döndürmeyi kendine görev edinen Hounds birliğinin hikâyesi, tam anlamıyla gözler önüne serilmiş. Şimdi ise bu taptaze videoyu arkamıza yaslanıp seyredelim!

Bu harika görüntüleri seyrettikten sonra, daha da heyecanlanıyor ve gün saymaya başlıyoruz.
2015’te, Türkiye oyun kültürünün gelişmesine çok büyük katkıda bulunacağını öngördüğümüz Netmarble EMEA’nin ve Hounds‘un adını bu başarılı işlerle duymaya devam edeceğimiz kesin.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.622


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı