HUGO Geri Döndü | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
HUGO Geri Döndü Poster
HUGO Geri Döndü Poster

1990'lı yılların sevilen oyunu HUGO geri döndü! Hugo Retro Mania ismiyle Krea Medie tarafından orjinal özellikleri koruyarak 17'den fazla dilde iPad, iPhone, iPod, Android, PlayStation PSP Minis ve bilgisayar için piyasaya çıkartılıyor.
Faaliyet Tarihi:
15-12-2011

Hugo, orijinal ortamında, iPhone, iPad, iPod, Android, PlayStation, PSP, Minis ve PC eğlence oyunu olarak yeniden başlıyor

Kopenhag 15 Aralık 2011– Hugo geri döndü! O çok meşhur ve büyüleyici küçük trol madene geri döndü. Doksanlı yıllarda, Türkiye’nin meşhur ekran kahramanı Hugo, tüm dünya televizyonlarını büyülemişti. O zamanlar tüm dünyada kırkın üzerinde ülkede herkes tarafından bilinen Hugo, şimdi yeniden tüm dünyanın kalbini fethetmeye hazırlanıyor.

Merhaba, kimse yok mu?

O günlerde Hugo ve fantastik TV oyununun tüm ülkeyi nasıl alt üst ettiğini hatırlıyor musunuz? Şimdi Hugo ve madenine unutulmaz ziyaret yeniden yaklaşıyor, hazır olun. Hugo Retro Mania adı verilen yeni oyun, kaynağını doksanların televizyon eğlencesine göre geliştirilen oyun oynama deneyimimizden alıyor. Ancak şimdi, macera arayışına girmek için sabit hatlı telefon tuşları gerektiren geçmiş deneyiminizden farklı olarak, Hugo Retro Mania’yı, dokunmatik ekranlı telefonunuzda, bilgisayarınızda veya tabletinizde oynayabilirsiniz.

“Hugo’yu aldığımızdan beri ilk defa, Hugo’ya ve özellikle de Hugo’nun dünya çapındaki şöhretine uygun hale getirilmiş bir proje geliştirdik. Çoğu insan Hugo’nun Güney Amerika, Almanya, İspanya, Fransa, Rusya ve Türkiye gibi ülkelerdeki şöhretini duyduğunda şaşırıyor” şeklinde konuşan KREA Medie genel müdürü Henrik Kølle, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ancak biz tecrübesiz değiliz ve bugün rekabetin her zamankinden daha şiddetli olduğunun farkındayız. Bu nedenle Hugo Retro Mania’dan beklentimiz, gerçekten de Hugo’nun küresel bir marka olarak yeniden yaratılmasını sağlayacak pek çok heyecan verici adımın ilki olması yönünde”.
Hugo Retro Mania, 15 Aralık 2011 tarihinde on yediden fazla dilde iPad, iPhone, iPod, Android, PlayStation PSP Minis ve PC için piyasaya sürülüyor.

Hugo’nun:
• Dünyanın ilk interaktif telefon oyunlarından biri olduğunu?
• Facebook’da 1.2 milyonun üzerinde hayranı olduğunu?
• Sekizden fazla ülkede “En iyi TV eğlencesi” ödülünü aldığını biliyor muydunuz?

Hugo Retro Mania hakkında

Hugo’nun madende ilerlemesine yardım edin. Hugo altın, elmas ve yakut toplaması gerektiğinde hayatının en önemli mücadelesiyle karşılaşır. Hugo her zaman, kötü cadı Şila, tehlikeli timsah Don Croco ve çeşitli iğrenç örümceklerle savaşmak zorunda. Hugo’nun dinamit çubuklarına basmaktan kaçınması ve kontrolden çıkmış el arabaları, aniden düşen kayalar, tehlikeli tuzaklar ve daha pek çok şeye dikkat etmesi gerekiyor. Hugo Retro Mania, arkadaşlarınızın yüksek puanlarıyla yarışabileceğiniz, son derece heyecanlı bir yüksek puan oyunu. Bakalım Hugo’yu madenin en derin yerlerine kim götürebilecek: (facebook.com/HugoGamesTR)

Hugo hakkında

Hugo, interaktif eğlence sunma gibi özel bir amaçla 1989 yılında dünyaya getirildi. Hugo, bir TV spikeri tarafından yönlendirilen oyuncunun sabit hatlı telefonunun tuşlarını kullanarak Hugo’yu yönetebildiği bir televizyon oyunuydu. Oyun, büyük bir başarıya imza atılarak, kırkın üzerinde farklı ülkeye dağıtıldı. 2009 yılında, Danimarka Kraliyet Kütüphanesi, Hugo’nun ulusal dijital kültür mirasının ana temsilcilerinden biri olduğunu duyurdu.

KREA Medie hakkında

KREA Medie A/S, Hugo ve Skipper & Skeeto gibi tanınmış oyunların ardındaki şirkettir. KREA Media, çocuklar için bilgisayar oyunları yayınlamaktadır ve son on beş yıl içinde, şirket, bilgisayar oyunlarının çocuklar ve çocuk kalanlar tarafından nasıl oynandığına dair önemli bir anlayış oluşturmuştur.

Toplam Okunma Sayısı : 8.207


Yorumlar

3 yorum yapıldı