HyperX Elite League Final Etkinliği | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
HyperX Elite League Final Etkinliği Poster
HyperX Elite League Final Etkinliği Poster

HyperX ve Zocco's Oyun Merkezi tarafından organize edilen HyperX Elite League etkinliğinde final heyecanı başlıyor! 3 popüler oyunda onlarca farklı takımın mücadele ettiği turnuvada finale kalmaya hak kazanan 4'er takım 12-13 Eylül'de kozlarını paylaşıyor.
Faaliyet Tarihi:
12.09.2015

Zocco’s Oyun Merkezi ve HyperX sponsorluğunda düzenlenen HyperX Elite League’de final heyecanı başlıyor!

Kingston Technology’nin yüksek performanslı ürünlerinin iştiraki olan HyperX, oyunculara ve performans tutkunlarına özel ürünler sunmaktadır.

Bu kapsamda sponsor olduğu HyperX Elite League, Türkiye’deki en prestijli turnuvalardan biri oluyor. 1500’den fazla oyuncunun katıldığı; League of Legends, Counter Strike: Global Offensive ve Hearthstone severleri aynı platformdan toplayan HyperX Elite League’in ön elemeleri 20 Temmuz’da başladı ve 4 gün süren kıysasıya mücadelenin ardından 8 takım HyperX Elite League’e katılmaya hak kazandı.

HyperX Elite League Finalist Takımlar

Toplam 25.000TL’lik ödül havuzunu kazanmak için 7 hafta boyunca oynanan maçlardan sonra sıra play-off ve ardından final heyecanında! 7 haftalık kıyasıya rekabet sonrasında play-off’lara hak kazanan takımlar ve oyuncular ise şöyle:

Hearthstone Finalistleri

– Posthum
– Smas
– Berserkci
– BloodFury

Counter Strike: Global Offensive Finalistleri

– Team 11
– Phoenix
– Team of Revolutions
– ZONE E-Sports

League of Legends Finalistleri

– Blood Brothers
– Ogo in da Sup
– BraveHearts
– ANT Gaming

Hearthstone Ödül Havuzu

Peki kazanan takımları/oyuncuları bekleyen 25.000 TL’lik ödül havuzunda neler var?

Counter Strike: Global Offensive ve League of Legends için;

– Birinci olan takım 5000 TL değerinde,
– İkinci olan takım 2500 TL değerinde,
– Üçüncü olan takım ise 1500 TL değerinde Zoccoshop Hediye Çeki ve yanında birçok profesyonel oyuncu ekipmanı dahil sürpriz hediyeler kazanacak.

Hearthstone oyuncuları için;

– Birinci olan kişi 1000 TL değerinde,
– İkinci olan kişi 500 TL değerinde,
– Üçüncü olan kişi ise 300 TL değerinde Zoccoshop Hediye Çeki ve yanında birçok profesyonel oyuncu ekipmanı dahil sürpriz hediyeler kazanacak.

12 Eylül Cumartesi ve 13 Eylül Pazar günü gerçekleşecek olan play-off ve final heyecanını canlı yayında izlemek isteyen izleyicilerimiz Kerim Bahadır “mightyoxi” Şeker tarafından sunulacak olan maçları Twitch.tv/ZoccosTV adresinden takip edebilecekler.

13 Eylül Pazar günü Kerim Bahadır “mightyoxi” Şeker’in hayran buluşmasına katılmak için Zocco’s Oyun Merkezi’ne herkesi bekleriz. Buluşmaya katılanları bekleyen büyük sürpriz ise HyperX Cloud Profesyonel Oyuncu Kulaklığı kazanma şansı olacak!

HyperX sponsorluğunda Zocco’s Oyun Merkezi’nde düzenlenecek olan finaller, katılımcılarımıza sunacağımız eğlenceli ortam ve ikramlarımız sayesinde parti havasında geçecek! Hem sevdiğiniz takımı ve oyuncuyu destekleyebilecek, hem sürpriz hediyeler kazanabilecek, hem de sevdiğiniz oyunu takip edebileceksiniz. Aynı zamanda sevdiğiniz ve takip ettiğiniz yayıncıyla tanışma fırsatı elde ederek ödüller kazanabileceksiniz.

HyperX Elite League ismine yakışır bir biçimde final yapıyor; siz de bu ayrıcalığı yaşamak üzere Pazar günü Zocco’s Oyun Merkezi’ne davetlisiniz.
Facebook Event: https://www.facebook.com/events/733276270111023/

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.924


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı