Immortal King Kova Burcu Etkinliği | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Immortal King Kova Burcu Etkinliği Poster
Immortal King Kova Burcu Etkinliği Poster

Elex-Tech'in mitolojik dönemlerde geçen ve tarayıcıdan oynanabilen ücretsiz savaş/strateji oyunu Immortal King'de Kova Burcu Etkinliği başlıyor.20 Ocak 2012'de - 18 Şubat 2012 tarihine kadar sürecek olan etkinlikte 1000 altın yükleyen oyuncular Kova Burcu Savaşçısı kazanma şansını yakalayacaklar.
Faaliyet Tarihi:
20-01-2012

Elex-Tech tarafından yayınlanan IK (Immortal King) oyununda 20 Ocak – 18 Şubat tarihleri arasında kova burcu kutlanacak. Tema olarak Yunan mitolojisini alan IK oyununda burçlar oyuna renk katıyor. Burç kahramanları, azizler ve savaşçılarla zenginleştirilen oyun eski çağ meraklılarının ilgisini çekiyor.

Kova burcunu bu mitolojik oyunda kutlamak isteyenler 20 Ocak-18 Şubat tarihleri arası 1000 altın yükleyerek kova burcu savaşçısı kazanabilirler. Kova burcu savaşçısı bittikten sonra bir süre başka hediye verilmeyecek.

Peki Kova Burcu Kutlamaları kapsamında oyunda ne gibi değişiklikler olacak? Buz saldırısı yaparak düşmanı donduran azizler, özel askeri tekniklere sahip kahramanlar ve çok özel donatılmış askerler oyunseverleri bekliyor.

IK, Facebook ve 337.com üzerinden indirmeye gerek olmadan online oynanıyor.

Bu tarz oyun içi etkinlikler düzenlemesine alışık olduğumuz Elex-Tech aynı zamanda Sezar ve BomBom oyunlarının da Türkiye yayıncısı. Geçtiğimiz günlerde Bombom oyununun yıldönümü için özel etkinlikler düzenleneceği haberi gelmişti.

Aşağıdaki linki takip ederek Kova Burcu Kutlamaları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz:

Resmi websitesi
Oyun linki

Toplam Okunma Sayısı : 4.288


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı