Joygame’de Değişim Devam Ediyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Joygame'de Değişim Devam Ediyor Poster
Joygame'de Değişim Devam Ediyor Poster

Yerli oyun firması Joygame Nisan ayında web portalında yaptığı geniş çaplı değişikliğin ardından logosunda da yenilik yaparak daha modern bir görünüşe kavuştu. Yenilikler ve firma Joygame hakkında detaylı bilgi haber içeriğinde.
Faaliyet Tarihi:
04.07.2014

Türkiye ve globalde toplam 30 milyonun üzerinde üyesi, aylık 3,5 milyondan fazla aktif kullanıcısı ile Türkiye’nin en büyük oyun firması Joygame, yeni yüzüyle takipçileri ile buluşuyor.

Büyüdükçe kendini geliştiren ve yenileyen Joygame, Nisan ayında web portalını yenileyerek daha modern bir çizgiye geçti. Logosunda da değişikliğe giden Joygame çizgisini modernize ederek flat ve daha parlak bir maviye çevirdi. Böylece kullanıcılarına sunduğu modern çizgisini yeni logosunda da yansıtıyor.

Online oyun sektöründe Türkiye’nin lider şirketi Joygame, kullanıcılarına daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için yepyeni yüzüyle oyun severlerin karşısına çıkıyor. Türkiye ve globalde toplam 30 milyonun üzerinde üyesi, aylık 3,5 milyondan fazla aktif kullanıcısı ile Joygame, dijital dünya trendlerine ayak uyduran ve oyuncularına üstün kullanıcı deneyimi sağlayan yapısı ile “Dijital Eğlence” dünyasının tüm kapılarını aralıyor.

Joygame; client, web, mobil ve flash oyun portalları, dijital radyosu, oyunlara özgü canlı yayınları, e-spor içeriğini kullanıcılar ile buluşturan e-spor portalı, anime severleri en yeni anime serileri ile buluşturan Joyotaku portalı ve oyun fanlarına özel kurulmuş Joygame Avcı Timi ekibi ile Türkiye’nin oyuncuya özel en büyük dijital eğlence platformu olarak oyun severlerin karşısına çıkıyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.126


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı