Kara Taht Kapalı Beta’ya Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Kara Taht Kapalı Beta'ya Başlıyor! Poster
Kara Taht Kapalı Beta'ya Başlıyor! Poster

Joygame'İn merakla beklenen MMORPG oyunu Kara Taht çok yakında kapalı beta testine başlıyor. Dünyanın ilk birlik savaşı içeren MMORPG oyunu olma özelliği taşıyan Kara Taht'ı kapalı beta sürecinde test etmek için hemen sitemizden kayıt olabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
26.11.2013

Türkiye’nin lider online oyun portalı Joygame, 2014 yılına damgasını vuracak bir oyunla geliyor. Dünyanın ilk birlik savaşı içeren MMORPG oyunu Kara Taht, Kapalı Beta versiyonu ile oyuncularla buluşuyor.

Kore’den sonra ilk defa Türkiye’de oyun severlerle buluşacak olan Kara Taht, Ortaçağ Avrupası’nda Kızıl Kalkan ve Mavi Mızrak saflarının güç, para ve nufüz mücadelelerini konu alıyor. Kara Taht‘ta oyuncuya karşı oyuncu savaş mekanikleri, yağma ve kuşatma gibi çeşitli savaş senaryoları öne çıkıyor. Kara Taht modern kullanıcı arayüzü, özenli karakter tasarımları ve MMORPG türünde ilk defa uygulanan askeri birlik sistemi ile oyuncuların gönlünde taht kuracak.

İlerleyen dönemlerde Türkiye’ye özgü içeriklerinde ekleneceği Kara Taht, 5 Aralık 2013 tarihinde Kapalı Beta versiyonu ile oyuncularla buluşacak. Kara Taht‘ın kapalı betasında oynamak isterseniz buradan www.karataht.com kayıt olabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.309


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı