Kara Taht’a Yeni Yama Geldi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Kara Taht'a Yeni Yama Geldi Poster
Kara Taht'a Yeni Yama Geldi Poster

Strateji ve MMORPG türünün bir araya geldiği Kara Taht 11 Şubat 2014 tarihinde Dayanışma Mekanı isimli yeni yamasına kavuştu. Yeni zindanın yanı sıra çeşitli özellikler getiren Kara Taht güncellemesi hakkındaki detaylı bilgiler yazının devamında.
Faaliyet Tarihi:
11.02.2014

Strateji ve MMORPG’yi harmanlayan Kara Taht‘ta Yeni Yama: Dayanışma Mekanı 11 Şubat 2014 saat 10:00’da başlayan bakım ile oyuna eklendi.

Kara Taht‘ın yeni yamasında öne çıkan ilk içerik loncanızla girebileceğiniz Dayanışma Mekanı zindanı. Lonca puanı toplamak için ideal bir mekan olan bu zindana yalnızca lonca üyeleri ile girebileceksiniz. Yama ile yeni bir zindan daha oyuna ekleniyor olacak. Adora Zindanı Şövalye Şefi ve üzerindeki oyunculara pek çok yeni eşya kazandıracak. Ayrıca yine bu yamada Megiddo Cehennem Geçidi Zindanı’na 2 yeni kat ekleniyor olacak. Yeni seviye sınırı 50, yeni eşya Küçük Geliştirme Kutusu ve kullanımdaki eşyaları yeniden tanımlayabileceğiniz Tanımlama OOK’ları yeni yamada oyuncuları bekleyen diğer içerikler.

Kara Taht Ekibi oyunculardan gelen istek, öneri ve şikayetleri de değerlendirmeye devam ediyor. Oyuncuların görüşlerinin Kara Taht‘ın şekillenmesinde oldukça önemli olduğunu her fırsatta vurgulayan Kara Taht Ekibi Ürün Müdürü majortom Kara Taht oyuncuları için yama öncesi bir mektup yazdı. Mektubun içeriğine buradan ulaşabilir ve görüşlerinizi Kara Taht ekibi ile paylaşabilirsiniz: http://joy.ac/4cDt

Dünyanın birlik savaşı içeren ilk MMORPG oyunu Kara Taht sizi savaşa çağırıyor. Oyunla ilgili detaylı bilgi ve son haberler için oyunun resmi sitesi www.karataht.com’u ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.060


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı