Kara Taht’ta Kapalı Beta Sona Eriyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Kara Taht'ta Kapalı Beta Sona Eriyor! Poster
Kara Taht'ta Kapalı Beta Sona Eriyor! Poster

Joygame'in büyük merak uyandıran MMORPG oyunu Kara Taht'ın kapalı betası çok sayıda oyun severin katılımıyla devam ediyor. 5 Aralık'ta başlayan testlere katılan kullanıcılar açık beta testinde birbirinden güzel hediyelere sahip olma şansını da yakalayacak.
Faaliyet Tarihi:
09.12.2013

Joygame’in 2014 yılına damgasını vuracak olan yeni MMORPG oyunu Kara Taht‘ın kapalı betasında ilk hafta sonu geride kaldı. Dünyanın birlik savaşı içeren ilk MMORPG oyunu olan Kara Taht’ı denemek ve Açık Beta’da bir çok özel hediye kazanmak istiyorsanız acele edin çünkü Kara Taht’ın kapalı betası yarın gece 22.00’da sona erecek.

Kara Taht’ın Kapalı Betası oyunculardan oldukça yoğun ilgi gördü. Oyuncular oyunla ilgili görüşlerini forum ve anketler üzerinden Kara Taht ekibiyle paylaşmaya devam ediyor. Ayrıca kapalı betaya katılan oyuncuları açık betada Süper Pelerin eşyası, Morgan bineği ve Altın ödülleri bekliyor. Açık Betaya bir adım önce başlamak isteyen tüm oyuncuların Kapalı Beta’ya katılmalarını öneririz.

Kara Taht modern arayüzü, farklı savaş modları, Ortaçağ Avrupası’ndan ilham alan hikayesiyle sizlere bambaşka bir MMORPG deneyimi vadediyor. Kara Taht’la ilgili tüm bilgilere www.karataht.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.234


Yorumlar

1 yorum yapıldı