Kara Taht’ta Yeni Güncelleme! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Kara Taht'ta Yeni Güncelleme! Poster
Kara Taht'ta Yeni Güncelleme! Poster

Joygame'in yeni MMORPG oyunu Kara Taht'ın ilk güncellemesi yayınlandı. Dünyanın ilk birlik savaşlarını destekleyen MMORPG oyunu olma özelliğini taşıyan Kara Taht bu güncelleme ile oyuna yeni başlayanlara daha fazla kolaylık sağlarken sistem gereksinimlerini de optimize etti.
Faaliyet Tarihi:
24.12.2013

Joygame’in yeni MMORPG oyunu Kara Taht‘a yeni bir güncelleme geliyor. 24.12.2013 tarihinde yayına girecek olan güncelleme düşük sistem özelliklerine sahip oyuncuları sevindirecek.

Dünyanın ilk birlik savaşı içeren MMORPG oyunu olan Kara Taht, yeni gelecek güncelleme ile düşük sistem özelliklerine sahip oyuncuların oyun deneyimlerini iyileştirmeyi hedefliyor. Güncelleme ile düşük konfigürasyonlu sistemlerde oyun performansı arttırıldı ve launcher üzerindeki optimizasyon ayarlarına yeni seçenekler eklendi. Yama detaylarını buradan inceleyebilirsiniz: http://joy.ac/4cp0

Kara Taht‘ta ödüllü Açık Beta etkinlikleri de devam etmekte. Yılbaşına kadar sürecek olan hece toplama etkinliğinde en çok heceyi toplayan oyuncular sırasıyla 10 adet İpod Shuffle, 2 adet Samsung Galaxy S3, ve 1 adet MSI GE60 Laptop’tan birini kazanma şansını yakalayacaklar.

Kara Taht ile ilgili detaylı bilgi almak ve gelişmeleri takip etmek için oyunun resmi sitesi olan www.karataht.com’u ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.860


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı