Kingdom Online 2. Alfa Testi Sona Erdi! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Kingdom Online 2. Alfa Testi Sona Erdi! Poster
Kingdom Online 2. Alfa Testi Sona Erdi! Poster

Başarılı geçen 1. alfa testinden sonra 2. alfa testini de yoğun katılım ile tamamlayan Kingdom Online, kapalı beta öncesi oyuncuların karşılaşabileceği sorunları erkenden tespit edip çözüme ulaştırmak için yoğun şekilde çalışıyor. 2. alfa testine ait verileri haberimizden öğrenebilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
04.12.2013

Dünyada ilk kez 1. Alfa testi aracılığıyla NTTGame tarafından Türk oyuncuların beğenisine sunulan Kingdom Online, henüz Kapalı Beta’ya bile geçmeden önce oyunun birçok sorununda erken çözüme ulaşırken oyuncularının isteklerini de göz ardı etmedi.

Kingdom Online, kendini diğer MMORPG’lerden ayıran özellikleri ile yoğun ilgi topladı. Sadece Alfa Testinde 7000 oyuncuya sunulan oyunda RTS sistemi en çok dikkat çeken özellik oldu. Oyuncularının kendi kalelerini geliştirmeleri, lejyonlarına daha fazla toprak kazanma çabaları, yapılan PvP, Parti ve Kale savaşları ile Alfa sürecinin oldukça renkli geçmesini sağladı.

En çok kazanımda bulunan ilk 30 oyuncuya toplamda 1200$ para ödülü dağıtılan turnuvalar ise rekabetin had safhada yaşanmasına ön ayak oldu. Facebook, Twitter ve Forum sayfalarında oyuncularla iletişime geçen oyun yöneticileri ise hem soruları cevaplandırdı, hem de oyunun geleceğinden birkaç ufak tüyo verdi. NTTGame yönetiminin sahiplendiği ikinci oyun Kingdom da, güzel bir başlangıcın yanı sıra öz ağabeyi Knight’ın popüleritisine sahip olacak gibi görünüyor…

Toplam Okunma Sayısı : 2.907


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı