Kingdom Online Haziran Finalistleri Belli Oldu! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Kingdom Online Haziran Finalistleri Belli Oldu! Poster
Kingdom Online Haziran Finalistleri Belli Oldu! Poster

Kingdom Online kışla turnuvalarında her hafta yapılan final maçlarıyla belirlenen 4 takım ayda bir kez düzenlenen büyük finallere katılmaya hak kazandı. 4 Temmuz'da düzenlenecek 2.000,00TL ödüllü aylık finallerde yarı final maçları tek maç, final maçı ise üç maç üzerinden yapılacak.
Faaliyet Tarihi:
04.07.2015

Yayıncılığını NTT Game’in üstlendiği Kingdom Online‘da düzenlenen 4.000 TL ödül havuzlu Kışla Turnuvaları’nda sıra aylık finallere geldi. Her Pazar gerçekleşen haftalık finallerde şampiyon olup 500 TL’lik ödülün sahibi olan 4 takım 2.000 TL ödüllü aylık finallere katılmaya hak kazandılar.

Kingdom Online Haziran Büyük Finali’ne Katılan Takımlar:

– ByNoGameAres
– GZPOWER
– MoonLight
– ALLSTARXGAME

Tek maç üzerinden oynanacak yarı final maçlarından sonra finalde best of 3, yani 3 maçın ikisini alan takım şampiyon olarak 2.000 TL ödülünde sahibi olacak. Turnuvanın en değerli oyuncusu ise tam 3.200 Npoint ödülü almaya hak kazanacak.

Haziran Büyük Finali 4 Temmuz 2015 saat 14:00’de www.twitch.tv/nttgame üzerinden yayınlanacak ve izleyiciler Kingdom Elmas ve NTT Game Portalında kullanabilecekleri NPoints ödülleri kazanabilecek!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.740


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!