Kingdom Online Steam Greenlight’ta! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Kingdom Online Steam Greenlight'ta! Poster
Kingdom Online Steam Greenlight'ta! Poster

NTTGame yayımcılığında 23 Aralık'ta final sürümüyle oyun severler ile buluşmaya hazırlanan Türkçe MMORPG oyunu Kingdom Online; Steam'de yer alabilmek için Greenlight'ta oyun severlerin olumlu oylarını bekliyor. Oy kullanım sayfası ve diğer detayları yazının devamında bulabilirsiniz..
Faaliyet Tarihi:
21.11.2014

NTTGame yayımcılığında 23 Aralık’ta final sürümüyle oyun severler ile buluşmaya hazırlanan Türkçe MMORPG oyunu Kingdom Online; Steam’de yer alabilmek için Greenlight’ta oyun severlerin olumlu oylarını bekliyor. 25 Kasım’da beta testleri başlayacak olan Kingdom Online, güçlü savaş sistemi ve çok yönlü PvP özelliklerine sahip, Ortaçağ temalı bir oyun. Yenilikçi özellikleriyle dikkat çeken Kingdom Online, NTTGame‘in efsaneleşmiş MMORPG oyunu olan Knight Online’ın geliştirilmiş yeni versiyonu olarak görülüyor.

Kingdom Online’a Greenlight’ta Nasıl Oy Verilir?

Kingdom Online‘a Greenlight’ta yeşil ışık yakabilmeniz için öncelikle Steam hesabına sahip olmanız ve bu hesaba giriş yapmanız gerekiyor. Üst menüdeki “Community (topluluk) > Greenlight” menüsünden Greenlight bölümüne geçiş yapabilir, buradan “Kingdom Online” aramasıyla oy kullanım sayfasına geçiş yapabilirsiniz (Haber künyesinde yer alan “Web Sitesi” bağlantısıyla da bu sayfaya ulaşabilirsiniz).

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.358


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!