Kingdom Online’da İki Etkinlik Bir Arada! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Kingdom Online'da İki Etkinlik Bir Arada! Poster
Kingdom Online'da İki Etkinlik Bir Arada! Poster

NTTGame tarafından Avrupa ve Amerika'da yayımlanan MMORPG oyunu Kingdom Online düzenlediği yeni etkinlik ile tek seferde 2 farklı oyuncuya nakit eşya ödülleri kazandırıyor. Davet sistemine dayalı olan bu etkinliği detaylarını haberin devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
05.03.2015

Şimdi Kingdom Online’a Başlamanın Tam Zamanı!

Avrupa ve Amerika yayın haklarını NTTGame’in üstlenmiş olduğu Kingdom Online‘dan güzel haberler var. Kısa bir süre önce Mart sonu, Nisan başında Kingdom Online turnuvalarının başlayacağını duyuran NTTGame, kullanıcılarını iki yeni etkinlik ile beraber savaş meydanlarına hazırlıyor.

5 Mart 2015 – 2 Nisan 2015 tarihleri arasında devam edecek olan Arkadaşını Davet Et etkinliği ile arkadaşlarını Kingdom Online‘a davet eden oyuncular, oyuna yeni başlayan arkadaşlarının ulaştıkları seviyelere göre nakit eşya ödülleri kazanıyor. Aynı şekilde yeni başlayan kullanıcılar da birbirinden güzel ödüllerin sahibi olacak.

Etkinliğe katılmak ve Kingdom Online‘ı denemek isteyen oyuncular buradan bilgi alabilir ve etkinliğe katılabilirler. Herkese iyi eğlenceler!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.438


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı