Kingdom Online’da Neler Oluyor? | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Kingdom Online'da Neler Oluyor? Poster
Kingdom Online'da Neler Oluyor? Poster

Başarılı bir test süreci geçiren Kingdom Online'ın açılış tarihi merakla bekleniyor. Kullanıcı istekleri doğrultusunda çeşitli düzenleme ve yeniliklerin yapıldığı Kingdom Online'ın hazırlık süreci ve başlangıç zamanı konusunda detaylı bilgiyi haberimizde bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
29.01.2014

Öncelikle Alfa testlerinde bizlere gösterdiğiniz destek için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederiz. Sosyal medya kanalları ve forum sayfamız üzerinden görüyoruz ki oyunun açılmasını en az bizler kadar siz de istiyor ve sabırsızlıkla bekliyorsunuz.

Testler süresince bize iletmiş olduğunuz soru, yorum ve önerilerinizi değerlendirerek Kingdom Online‘ı sizlere en iyi şekilde sunabilmek adına yoğun bir şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz; sizden gelen tüm önerileri bir araya getirdik, isteklerinizi ve oyunda olmadığını düşündüğünüz içerikleri belirledik. Bu doğrultuda, sizlere daha güzel bir oyun ortamı hazırlamak, oyunumuzu zenginleştirmek ve Kingdom Online oyuncularına en iyi hizmeti verebilmek için açılış zamanını ileri bir tarihe aldık.

Önümüzdeki günlerde siz değerli oyuncularımıza yepyeni savaş alanları, birbirinden güzel görev eşyaları, kostümler, beceriler ve çok daha fazlasını sunuyor olacağız.

Peki, Kingdom Online ne zaman açılıyor?

2014 yılı yaz döneminde daha zengin içeriğiyle Kingdom Online‘ı sizlere sunmaktan mutluluk duyacağız. Bu süreç içerisinde birbirinden güzel fotoğrafları-videoları, oyun hakkında güncel bilgileri, testleri ve benzeri birçok içeriği sizlerle paylaşmış olacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.763


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı