Kıyamet Savaşçıları 5.0 Güncellemesi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Kıyamet Savaşçıları 5.0 Güncellemesi Poster
Kıyamet Savaşçıları 5.0 Güncellemesi Poster

37Games'in sevilen tarayıcı oyunu Kıyamet Savaşçıları 2016 yılına yeni içeriklerle birlikte giriyor. Yeni yol arkadaşı Bobbie'nin yanı sıra 350. seviyeye ulaşan tecrübeli oyuncular için Avanta Sistemi ve daha fazla özelliğin eklendiği bu güncelleme hakkında detaylı bilgiye haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
28.12.2015

Yeni Yıl geldi fakat yeryüzüne hakim olmak için insanlar ve Kötü güçler arasındaki savaş devam ediyor. İşte ARPG oyunu Kıyamet Savaşçıları çok beklenen, yeni gizli dostunuz Bobbie, yeni Avanta Sistemi ve 3 yeni UI modeli ve daha fazlası ile 5.0 beta sürümünü bugün yayınlamaktadır.

Oyuna yeni gelen dostumuz, Kuzatbatı (şehir altı) Zindanlarının gücüne sahip Nagaların torunu Bobbie, şimdi Panda, Şeytan ve Bobbie ruhlarını birleştirerek çağrılabilir. Bobbie’yi donattıktan sonra, uygulanan hasar %30 yükseltilebilir. DEF oranı da %10 yükseltilebilir ve canavar öldürmeden kazanılan EXP %50 arttırılabilir! Bunun yanında, Bobbie sizin için otomatik olarak öğeleri toplayabilir. Bobbie ruhları Kaos Alnından ve belirli etkinliklerden elde edilebilir.

Kıyamet Savaşçıları 5.0 Güncellemesi Ekran Görüntüsü

Yeni Avanta sistemi Sv. 350’ye ulaşan oyuncular için kullanılabilir olacaktır. Sistemi ilk açtığınız zaman 10 Aavanta puanı, daha sonra da her seviye atladığınızda 1 avanta puanı daha elde edeceksiniz. Avanta puanlarını bölüştürebileceğiniz 3 Yetenek vardır; Atak, Defans ve Destek. Şimdi adım adım karakterinizi bir sonraki seviyeye taşımak için güçlendirebilirsiniz.

Kıyamet Savaşçıları yapımcıları oyuncuların göz zevki için şimdi UI üzerinde 3 yeni düzenlemelere gidiyor. Genelde görmüş olduğunuz Normal Mod’dan ayrı PvP Modu ve Foto Modu yer alacak oyunda. PvP modunu aktifleştirdiğiniz zaman, savaşta daha iyi dövüşüp daha iyi sonuçlar almak için üst butonları, sohbet alanını ve görev çubuklarını saklayabilirsiniz! Foto Modunu aktifleştirdiğiniz zaman, tüm UI saklanacaktır.

Bunun yanında, oyuncularımızın keşfetmesi için bekleyen bir dizi etkinlik ile birlikte Elit meydan Okuma haritaları ve Seviye 401 haritası ayrıca bu güncellemeye eklenecektir! Şimdi bugün yeni sistem ile daha güçlü yetenekler ve yeni dostunuzla savaşa katılın.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.879


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı