Knight Online 10. Yaş Kutlamaları Devam Ediyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Knight Online 10. Yaş Kutlamaları Devam Ediyor Poster
Knight Online 10. Yaş Kutlamaları Devam Ediyor Poster

Sevilen MMORPG oyunu Knight online yayın hayatına devam ettiği 10. yılını birbirinden güzel etkinlik ve turnuvalar ile kutlamaya devam ediyor. 16 Mart 2014 tarihinde büyük bir organizasyon ile 1.Klan turnuvasının finallerini gerçekleştiren ekibin yeni etkinlikleri hakkında bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
22.03.2014

NttGame olarak Knight Online‘ın Türkiye’deki 10. Yaşını kutladığımız 2014 yılında gerçekleştirmeyi planladığımız 4 büyük klan turnuvasından birincisinin finallerini 16 Mart 2014 tarihinde GameEkstra’da gerçekleştirdik.

Türkiye’de gerçekleştirilen ilk resmi Knight Online turnuvasına tüm sunuculardan toplamda 120’nin üzerinde klan başvurdu. 12 sunucuda yapılan ön eleme maçlarının ardından, 12 sunucu şampiyonu ve 4 en iyi ikinci bir sonraki turda oluşan 16 klan, ikinci tur maçlarını katılmaya hak kazandı. Yapılan eleme turu ile son 8 takım GameEkstra’da yapılacak büyük turnuva finaline katılmaya ve bizlerle bir araya gelmeye hak kazandı.

Finallerde Toplam 20.000 TL para ödülü dağıtılırken, Turnuva birincisi Secret klanının 10 üyesi ise Logitech tarafından sağlanan G600 MMO mouse’una sahip oldu. Etkinlik boyunca NTTGame ve bayileri tarafından ekstra 5000 TL değerinde de Npoint ödülü dağıtıldı.

Knight Online 10. Yaş Kutlamaları Ekran Görüntüsü Knight Online 10. Yaş Kutlamaları Ekran Görüntüsü

Bildiğiniz üzere NTTGame geçtiğimiz yıl yeni bir yapılanmaya girdi ve Haziran 2013’de Knight Online ekibi tamamen yenilendi. Bu turnuva finali ile yeni NTTGame ekibi, oyuncuları ile ilk defa bir araya gelme fırsatı buldu. Etkinlik, hem oyuncular hem de biz NTTGame çalışanları için harika bir ortam oluşturdu. Türkiye’nin her yerinden gelen oyuncular, oyun dergileri, popüler MMO haber siteleri gibi birçok ziyaretçimizin de orada olması organizasyonumuzun ne kadar önemli bir buluşmaya ev sahipliği yaptığını görmemizi sağladı.

Turnuvaya katılan 124 Klan ve Oyuncularına, Twitch.tv/nttgame üzerinden canlı yayınlarımızı izleyen izleyicilerimize, Türkiye’nin her yerinden, NTTGame ekibi ve Knight Online oyuncuları ile birlikte olmak için gelen ve bizi soru yağmuruna tutan fakat etkinliğimizi bir o kadarda keyifli kılan tüm oyuncularımıza gönülden teşekkür ederiz. NTTGame ekibi olarak bizi her zaman destekleyen ve finallerde bizi yalnız bırakmayan modaratörlerimiz, iyi ki varsınız.

Arda Tepeci ve GameEkstra ekibine etkinliğimizi sorunsuz güzel bir şekilde bitirmemizde, olan katkılarından ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bayilerimize, dağıttığı ödüllerle oyuncularımızı mutlu ettiği, turnuvaya katılan klanlara sponsor olduğu ve bu güzel günümüzde bizi yalnız bırakmadığı için çok teşekkür ederiz. Turnuva oyuncularını yalnız bırakmayarak birinci olan klan üyelerine hediyeler dağıtan Logitech’e de teşekkür ediyoruz. Böylesine hareketli bir günde günün heyecanını ve stresini içecekleri ile bize unutturan Redbull’a da çok teşekkür ediyoruz.
Bir sonraki organizasyonlarımızda yeniden buluşmak dileğiyle…
NTTGame Ailesi

Knight Online 10. Yaş Kutlamaları Ekran Görüntüsü Knight Online 10. Yaş Kutlamaları Ekran Görüntüsü

Şampiyonların Hikayesi

Turnuvaya 124 Klan başvurdu. Yapılan ön eleme maçlarının ardından, 12 sunucu şampiyonu ve 4 en iyi ikinci bir sonraki turda yarışmaya hak kazandı. 2. turda yarışan 16 takımdan 8 tanesi finallere katılma vizesi aldılar. GameEkstra’da gerçekleştirilen final maçlarında 8 klan 10’ar temsilci ile katıldı. Heyecanın doruk yaptığı maçlardan sonra önce finalin adı Secret&OnlyStars ve sonra şampiyonun adı belli oldu: SECRET

Turnuva Notları

Turnuvada toplam 124 klan yarıştı.
Turnuva süresince Twitch üzerinden yapılan canlı yayınlar toplam 282.000 gösterim aldı.
Final günü GameEkstra’ya 500’ün üstünde ziyaretçi geldi.
Toplam Ödül: 20.000 TL
Etkinliklerde dağıtılan toplam Npoint miktarı: 5.000 TL

Sponsorlar:

Organizasyon ve Büyük Ödül: NTT Game
2. lik ve 3.lük ödül sponsoru: Knight Online Resmi ESN Bayileri
Ürün sponsoru: Logitech
İçecek Sponsoru : RedBull

Turnuva Klanları

Secret – GameSatış
Cyper Angel – GameSatış
ProGamers – KoPazar
UnionPower – KoPazar
Underground – ByNoGame
OnlyStaaRs – EnUcuzEpin
Lysing – LevelTR
Paradise – XGameTR

Arda Tepeci

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.869


Yorumlar

1 yorum yapıldı
  • erkan says:

    nayta uye olamıyorum neden eski çarlarım açılmıyo 3 yıl sonra oynama istegi geldi oynayamıyorum yardımcı olun nasıl üye olabilirim