Knight Online 2017 Klan Turnuvası | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Knight Online 2017 Klan Turnuvası Poster
Knight Online 2017 Klan Turnuvası Poster

Knight Online klan turnuvaları 2017 yılında da tüm hızıyla devam ediyor. Onbinlerce NPoint'in ödül olarak verileceği turnuva kayıtları 17-23 Temmuz arasında gerçekleştirilecek. Twitch üzerinden canlı yayınlanacak olan turnuva mücadeleleri ise 6 Ağustos'tan itibaren başlayacak.
Faaliyet Tarihi:
17.07.2017

Ülkemizde MMORPG severlere turnuva ve E-spor alışkanlığı kazandıran, şu zamana kadar düzenlenen turnuvalar ile on binlerce TL para ödülü dağıtan NTTGame ve efsane oyun Knight Online‘dan yeni bir klan turnuvası haberi daha geldi. Toplamda 16 Knight Online klanının turnuva şampiyonu olabilmek adına birbirleri ile kıyasıya mücadele edeceği 2017 Knight Online Klan Turnuvası’nın kayıtları 17 Temmuz’da başlıyor! Turnuva mücadeleleri ise 6 – 13 – 20 Ağustos’ta!

Knight Online 2017 Turnuva Finalleri 20 Ağustos’ta!

17 Temmuz – 23 Temmuz tarihleri arasında kayıtları devam edecek olan 2017 Knight Online klan turnuvasında kura çekimleri 31 Temmuz’da yapılacak ve kura sonucunda seçilecek 16 klan 4’erli gruplara ayrılacak. Turnuvaya katılan tüm klanlar 6 ve 13 Ağustos tarihlerinde gruplarındaki diğer klanlar ile 2’şer kez mücadele ederek turnuvanın grup aşamasını tamamlayacaklar. Grup aşaması sonunda ilk 2’ye kalan klanlar adlarını Çeyrek Finale yazdıracaklar. 20 Ağustos tarihinde yapılacak olan Çeyrek Final, Yarı Final ve Final mücadeleleri ile 2017 Knight Online Klan Turnuvasının şampiyonu belli olacak.

Knight Online GM Ekibi tarafından yapılan açıklamaya göre turnuva maçları NTT Game Resmi Twitch.tv adresinden tüm oyun severlere canlı olarak aktarılacak. Yayınlar sırasında yapılacak etkinlikler ile de binlerce Npoints ve Knight Cash ödüllerinin dağıtılacağı belirtildi.

Şu an için turnuvanın ödülleri hakkında Knight Online GM ekibi tarafından resmi bir açıklama gelmiş değil. Fakat önümüzdeki günlerde ödüller hakkında da bir açıklama yapılacağı belirtildi. Geçtiğimiz dönemdeki Knight Online turnuvalarında dağıtılan ödüllere baktığımızda bu turnuvanın da ödülünün fazlasıyla tatmin edici olacağından şüphemiz yok.

2017 Knight Online Klan turnuvası hakkında detaylı bilgi almak için oyunun resmi forumunda yer alan konuya göz atabilirsiniz. Konuya ulaşmak için buraya tıklayın.

Oyunun yayıncısı olan NTT Game’in MMORPG oyunu Knight Online için düzenlediği turnuva organizasyonlarına baktığımızda bu konuda oldukça başarılı olduğunu söylemek mümkün. Gerek Yapı Endüstri Merkezi ve GameX Fuarı’nda düzenlediği online turnuvalar ile, gerek ise internet üzerinden gerçekleştirdiği offline turnuvalar ile oyuncularının beklentilerini fazlasıyla karşılamış durumda. İlerleyen dönemlerde de aynı başarıyı kendilerinden bekliyoruz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.098


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!