Knight Online 3.Klan Turnuvası Detayları Duyuruldu | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
31.08.2014

Türkiye’nin dört bir yanından oyunseverin kıyasıya mücadelesine ev sahipliği yapacak olan Knight Online 3. Klan Turnuvasında finalistleri belli oldu.Ağustos ayı içerisinde başlayan ön eleme süreçlerinin tamamlanmasının ardından, 16-17 Ağustos 2014 tarihlerinde gerçekleşen 2. Tur elemeleriyle birlikte, 3. Klan Turnuvası’nın 8 finalisti belirlendi.

3.Klan Turnuvası Finalistleri Belli Oldu

31 Ağustos Pazar günü, Beşiktaş Yapı-Endüstri Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan 3.Klan Turnuvasının finalistleri, yapılan elemeler sonucunda belirlendi.
İşte büyük ödül için mücadele edecek olan klanlar:

1. Exorcosuim
2. H4RDCORE
3. INoProblem
4. LSD
5. Nationalitys
6. TheKiLLeDBy
7. UnderGrounD
8. WanTeDs

Final Heyecanı Yaklaşıyor

Ön eleme süreçlerinde gösterdikleri başarılar ile kendilerini kanıtlamış olan 8 finalist klan, 31 Ağustos 2014 Pazar günü, Beşiktaş Fulya Yapı Endüstri Merkezi’nde son kozlarını paylaşacak ve büyük ödül olan 10.000 TL için mücadele verecek.

Ayrıca organizasyon alanına gelen tüm Knight Online oyuncuları için de sürpriz etkinlikler yapılacak.

3. Klan Turnuvası Finalleri’ne Herkes Davetli!

Yapı Endüstri Merkezi’nde düzenlenecek olan 3.Klan Turnuvası Finalleri’ne tüm oyunseverler davetli. Ancakorganizasyon alanında bulunamayacak olanlar,http://www.twitch.tv/nttgame adresinden turnuvayı canlı olarak takip edebilecekler.

2014 yılının sonlarına yaklaşırken NTTGame’in düzenlediği Knight Online 3. Klan Turnuvası Finalleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için oyunun resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Açıklama Notu:

Türkiye’de 10’uncu yılını kutlayan strateji oyunu Knight Online‘ ın Global yayıncı kuruluşu NTT Game, 20 milyon kayıtlı oyuncusu arasından en iyi 8 klanı seçti. Uzun ve yorucu mücadeleler sonrası belirlenen finalist klanlar, 31 Ağustos 2014 Pazar günü en iyi olmak için son kez meydanlara çıkacak. Her yaş ve meslek grubundan milyonlarca kullanıcıya sahip NTT Game’in Yapı Endüstri Merkezi’nde gerçekleştireceği Üçüncü Klan Turnuvası finalinde sadece savaş değil, eğlence ve çeşitli sürprizler de olacak.

3. Klan Turnuvası elemeleri 1 Ağustos 2014 Cuma günü başladı vesunucular arası ön elemelerin ardından en güçlü klanlar finale adını yazdırdı. Kıyasıya mücadelelerin yaşanacağı 31 Ağustos Pazar günü, sadece tek bir klan galip çıkacak.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.904


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı