Knight Online 4. Klan Turnuvası Kayıtları Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
09.10.2014

NTTGame, Knight Online tarihinde bir ilki gerçekleştirdi ve sanal mücadeleyi gerçek hayata taşıyarak 3 Büyük turnuva organizasyonuna imza attı. Şimdi ise sıra 2014 senesinin son Knight Online şampiyonunu belirleyecek olan; 4. Klan Turnuvası’na geldi.

Knight Online Türkiye’deki 10. Yılında, 3 Klan turnuvası gerçekleştirerek tarihinde bir ilki başardı ve birbirinden muhteşem üç turnuva organizasyonuna imza attı. 2014 senesi içerisinde gerçekleştirilen bu 3 turnuvada onlarca klan ve binlerce oyuncu mücadele verdi. Şimdi de sıra finalleri Aralık ayında GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nda gerçekleşecek olan ve son Knight Online Şampiyonunun belirleneceği 4. Klan Turnuvasına geldi. Türkiye’nin tartışmasız en köklü ve en büyük MMORPG oyunu olan ve 10 yıldır yüzbinlerce hatta milyonlarca oyuncunun vazgeçilmezi haline gelen Knight Online, yılın son klan turnuvası heyecanını başlatıyor. 4.Klan Turnuvasında, onlarca klanın şampiyonluk için vereceği büyük mücadeleye, binlerce oyuncu ortak oluyor. Final karşılaşmaları, 4-7 Aralık tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapılacak olan, GameX 9. Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nda gerçekleştirilecek.

Türkiye’den ve dünyadan yüzbinlerce Knight Online hayranını ekran başına kilitleyecek olan 4. Klan Turnuvasının tüm karşılaşmaları NTT Game resmi Twitch TV kanalı üzerinden de canlı olarak izlenebilecek.

Knight Online’nin Yeni Şampiyon Klanı Siz Olabilirsiniz!

4. Klan Turnuvasına katılmak isteyen klanlar için kayıtlar 9 Ekim 2014 Perşembe günü açılıyor. Bu muhteşem turnuvaya katılarak belki de Knight Online‘ın yeni şampiyon klanı siz olabilirsiniz! El Morad ve Karus ırklarının amansız savaşına sahne olan Knight Online, klan savaşlarıyla aksiyonu daha da yukarıya taşıyor. Diğer turnuvalarda olduğu gibi 4. Klan Turnuvasında da heyecan dolu mücadeleler sizleri bekliyor.

Ayrıntılı bilgi almak isteyen oyuncular Knight Online resmi forumlarını ve www.nttgame.com resmi sitesini ziyaret edebilirler.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.044


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı