Knight Online Büyücü Turnuvası Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Knight Online Büyücü Turnuvası Başlıyor! Poster
Knight Online Büyücü Turnuvası Başlıyor! Poster

Knight Online'ın geleneksel hale gelen klan ve parti turnuvalarında bir ilke imza atılıyor. 2018'in 3.turnuvasında sadece büyücülerden (mage) oluşan partiler mücadele edecek. Eylül ayında gerçekleştirilecek olan turnuvanın kayıt formu ve ödülleri hakkında bilgiye haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
31.08.2018

Ülkemizde, Avrupa’da ve Amerika’da NTT Game tarafından yayınlanan efsane oyun Knight Online‘da ödüllü turnuvaların ardı arkası kesilmiyor. Temmuz ayı içerisinde gerçekleştirilen 2018 yılının 2. Parti Turnuvası’nın ardından Knight Online ekibi 3. Turnuva’nın da gerçekleştirileceğini duyurdu. Takımların 8’er oyuncu ile katılacağı turnuvada önceki turnuvalardan farklı, bir o kadar da heyecanlandırıcı bir kural yer alıyor. Bu turnuvada sadece Mage (Büyücü) sınıfı karakterler yer alacak!

Knight Online oyuncularının Mage Parti Turnuvası isteklerine yanıt verecek olan turnuvada ödül olarak binlerce TL değerinde Npoints ve oyun içi eşyalar dağıtılacak.

Mage Parti Turnuvası Eylül’de Sizlerle

Turnuvaya katılacak olan tüm oyuncuların Mage (Büyücü) sınıfı ile mücadele edecekleri turnuvada kayıtlar bugün itibarıyla başladı. Son başvuru tarihi ise 9 Eylül 2018 olarak belirlendi. NTT Game forumlarında yapılan açıklamada turnuvada maksimum takım sayısının 64 olacağı belirtilmiş. Bu sebeple turnuvada yer almak için elinizi çabuk tutmanızda fayda olduğunu belirtelim.
Knight Online Mage Parti Turnuvası’nda mücadeleler 2 hafta boyunca sadece Pazar günleri gerçekleştirilecek. Turnuvada ilk hafta mücadeleleri 23 Eylül’de, şampiyonunun belirleneceği 2. hafta mücadeleleri ise 30 Eylül’de.

Binlerce TL Değerinde Npoint ve Ödül!

2018 Knight Online Mage Parti Turnuvası’nda gerçekleştirilecek mücadeleler sonunda ilk 3’e girmeye hak kazanan takımlar müthiş ödüllerin sahibi olacak. Dereceye girecek olan takımlara verilecek olan ödüller şöyle;
– Şampiyon Takım: 25.600 Npoints + Şampiyonluk Özel Ödül Paketi
– 2. Takım: 19.200 Npoints + 2.’lik Özel Ödül Paketi
– 3. Takım: 12.800 Npoints + 3.’lük Özel Ödül Paketi

Ödül paketlerinde Minerva Package, Pathos Gloves Package, Solar Tattoo ve Red Alencia Wing eşyaları yer almaktadır.
Turnuva’da yapılacak olan mücadeleler NTT Game Twitch.tv kanalı üzerinden canlı olarak oyun severlere aktarılacak. Yayın sırasında yapılacak çekilişler ile de izleyiciler birbirinden değerli ödüllerin sahibi olabilecekler.

2018 Knight Online Mage Parti Turnuvası hakkında daha fazla bilgiye burada yer alan konudan ulaşabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.251


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!