Knight Online’ın Grafikleri Artık Daha Kaliteli! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Knight Online'ın Grafikleri Artık Daha Kaliteli! Poster
Knight Online'ın Grafikleri Artık Daha Kaliteli! Poster

Yılların eskitemediği MMORPG oyunu Knight Online , oyun yapısında yapılan güncelleme ve iyileştirmeler ile oyuncuların isteklerini karşılamak için çalışmalara devam ediyor. Günümz oyunlarıyla kıyaslandığında düşük grafiklere sahip olan oyun, yapılan yenilikler ile HD kalitesine yakın grafiklere kavuştu.
Faaliyet Tarihi:
24.03.2017

Türkiye’de MMORPG denince akla ilk gelen efsane oyunu Knight Online‘dan oyuncularını şaşırtacak, bir o kadar da heyecanlandıracak bir haber var! 2002 senesinde hazırlanan ve 2004’ten beri Türkiye, Avrupa ve Amerika’da aktif bir şekilde oynanan Knight Online, eklenen içerikler ile oyuncularını fazlasıyla tatmin etmesine rağmen grafiksel olarak çok fazla bir gelişim göstermemişti.

Oyuncularının grafiksel gelişim beklentilerinin farkında olan Knight Online yetkilileri yaptıkları açıklama ile bu beklentilerin 23 Mart itibarıyla karşılandığını duyurdu. Hazırlanan çalışma ile Knight Online’ın grafik yapılandırmasında iyileştirmeler yapıldığı ve oyunculara HD’ye yakın bir grafik kalitesi sunulduğu belirtildi.

Yapılan grafik iyileştirme çalışmaları sonucunda oyun içerisindeki ekipmanların, NPC’lerin ve genel yapısının çok daha kaliteli görünümlere sahip olduğu belirtiliyor. Bu konu ile ilgili Knight Online ekibi birkaç görsel paylaştı. Biz de sizlerle paylaşıyoruz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.413


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!