Knight Online Klan Turnuvası Başlıyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Knight Online Klan Turnuvası Başlıyor Poster
Knight Online Klan Turnuvası Başlıyor Poster

Türkiye'nin en sevilen MMORPG oyunlarından biri olan Knight Online 10.yılını büyük bir turnuvayla kutluyor. Tüm sunucuların katılımıyla gerçekleşecek olan Knight Online klan turnuvasında toplam 20.000 TL ödül dağıtılacak ve final maçları İstanbul'da yapılacak.
Faaliyet Tarihi:
08.02.2014

NTTGame kalitesiyle yayın hayatına devam eden ve Türkiye’nin en eski oyunlarından birisi olan Knight Online 10. yıl kutlamasını büyük bir şölenle yapıyor. Devasa ve uzun süreli bir klan şampiyonası için çalışmalarına başlayan Knight Online yönetimi, sunucularında yapacağı klan savaşları sonrasında sunucu şampiyonlarını belirleyecek ve daha sonra da bu sunucu şampiyonları arasında oynanacak final maçları için İstanbul’da canlı canlı ve mükemmel bir organizasyona da imza atacak.

Finalleri, oyuncuların da davet edileceği büyük bir etkinlik alanında yapacak olan ekip toplamda 20.000 TL’lik ödül dağıtmayı planlıyor. Yapılacak turnuva sonucunda dağıtılacak hediyeler ise şöyle;
1.Klan: 10.000 TL
2.Klan: 6.000 TL
3.Klan: 4.000 TL

Ayrıca 300 kişinin davetli olacağı turnuva alanında yapılacak olan mini yarışmalar, çekiliş ve kuralar ile de toplam 2.800 TL’lik ESN kodları da sahiplerini bulacak. Etkinliğe ait tüm detaylar Knight Online forumlarında oyuncuları bekliyor. Gerek katılımcı gerekse davetli olarak Knight Online 10. yıl hediyelerini kaçırmamanızı tavsiye ederiz!

Knight Online Klan Turnuvası Video

Ön eleme maçları ile ilgili diğer detaylar aşağıdadır;

– Piana ve Gaia sunucularından 16 Klan, diğer sunuculardan 8 Klan seçilecektir.
– En fazla üyeye ve en yüksek üye seviyesi ortalamasına sahip olan 8 Klan, Ön Eleme Maçlarına katılmaya hak kazanacaktır. (Piana ve Gaia sunucularında, en fazla üyeye ve en yüksek üye seviyesi ortalamasına sahip olan 16 Klan, ön eleme maçlarına katılmaya hak kazanacaktır)
– 13.02.2014 Perşembe günü kayıtlar sona erdiğinde, Ön Eleme Maçlarına katılacak olan Klanların ve Maç Takvimi’nin duyurusu yapılacaktır.
– Ön Eleme maçları 17.02.2014 – 23.02.2014 tarihleri arasında oynanacaktır.
– Hafta içine denk gelen maçlarda, günün ilk Ön Eleme maçı saat 18:00’da, son Ön Eleme maçı ise saat 20:15’de başlayacaktır.
– Oyuncular, Ön Elemelerde gerçekleşecek savaşlara, kendi karakterleri ile katılacaklardır.
– Eğer maç saatinde bir klanın 8’den az üyesi varsa, o klan hükmen mağlup sayılacaktır.
– Sunucu Turnuvası’nda gerçekleşecek olan maçlar 30 dakika sürecek ve maçlar 15 dakika aralar verilerek başlatılacaktır.

Knight Online Klan Turnuvası’na Nasıl Kayıt Olurum?

Ön eleme maçları için kayıtlar 07.02.2014 Cuma tarihinde başlayıp, 13.02.2014 Perşembe günü sona erecektir. Turnuva başvurusu için buraya tıklayın.

Knight Online Klan Şampiyonası hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.
Resmi Turnuva Duyurusu | Resmi Web Site

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.418


Yorumlar

1 yorum yapıldı