Knight Online Market İndirimi Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Knight Online Market İndirimi Başladı! Poster
Knight Online Market İndirimi Başladı! Poster

Türkiye'de büyük bir oyuncu kitlesi bulunan Knight Online, son dönemde gerçekleşen döviz kuru artışlarının olumsuz etkilerini azaltmak için büyük market indirimini başlatarak Power Up Store'da yer alan ürünleri 1 ay boyuncu indirimli olarak sunmaya başladı.
Faaliyet Tarihi:
02.10.2015

Basın Bülteni:
Knight Online, daha önce de yapılan değişikliklerde olduğu gibi oyuncu görüşlerine her zaman önem veren bir oyun olma özelliğine sahiptir. Yeni sunucu açılmasından, sunucu birleşim işlemlerine kadar hemen hemen her önemli değişiklik öncesi resmi forumları üzerinden siz değerli oyuncularımızın görüşlerini alarak oyunun geleceğine yön vermekteyiz.

Bir süredir de, Doların Türk Lirasına karşı değer kazanması ve oluşan bu olumsuz durumdan dolayı sizlerden gelen Power Up Store eşyalarında indirim isteklerini değerlendirdik ve Knight Online Power Up Store’da bulunan tüm eşyalarda indirim gerçekleştirilmesine karar verdik. Alınan karar doğrultusunda, tüm Power Up Store eşyalarında geçerli %50’ye varan indirim 1 ay boyunca sizlerle olacak! %25, %35 ve %50 oranlarında gerçekleşecek eşya indirimleri 1 Ekim – 29 Ekim tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu 4 haftalık süre boyunca, PUS’tan yapacağınız tüm eşya alışverişlerde indirimli fiyatlarda yararlanabilirsiniz.

İndirimli Ürünlerden Bazıları;

– Exp Premium = 2796 NPoint’ten 2097 NPoint’e düşürüldü.
– Trina’s Piece = 800 NPoint’ten 600 NPoint’e düşürüldü.
– Spirit of Genie = 149 NPoint’ten 112 NPoint’e düşürüldü.
– Dragon Box = 280 Npoint’ten 210 Npoint’e düşürüldü.
– Platinum Premium = 2796 NPoint’ten 1817 NPoint’e düşürüldü.

Buraya tıklayarak Power Up Store’da bulunan tüm eşyaların normal ve indirimli fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

29 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek olan bu indirim etkinliğini sakın kaçırmayın!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.923


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı