Knight Online Steam Greenlight’ta | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Knight Online Steam Greenlight'ta Poster
Knight Online Steam Greenlight'ta Poster

Geçtiğimiz aylarda Kingdom Online ile Steam'e katılan NTTGame, efsaneleşen MMORPG oyunu Knight Online ile Steam'de yer almaya hazırlanıyor. Steam Greenlight'ta kullanıcıların oyuna sunulan Knight Online'ı Steam üzerinden oynamak için "evet" oyu vermeniz yeterli.
Faaliyet Tarihi:
15.07.2015

11 yıldır Türkiye ve dünyada en çok oynanan MMORPG oyunlardan biri olan Knight Online, Steam’e girmeye hazırlanıyor! Daha önce, bir diğer MMORPG oyunumuz olan Kingdom Online, Steam Greenlight’a girmiş ve yeşil ışık almıştı. Şimdi ise efsane oyun Knight Online, yeşil ışık için sizlerin desteğini bekliyor. Free to Play bir oyun olan Knight Online, Steam kullanıcıları tarafından platforma eklenmeye uygun görüldüğü taktirde, Steam üzerinden de hizmet vermeye başlayacak.

Etkileyici PvP mücadeleleri ve benzersiz oyun yapısıyla göze çarpan Knight Online, bugün itibariyle Steam kullanıcılarının oylamasına sunuldu. Knight Online‘ı Steam’de görmek istiyorsanız buradan Steam Greenlight sayfasına ulaşabilir ve oy kullanabilirsiniz. Steam Greenlight’taki desteğiniz için şimdiden teşekkür eder, iyi oyunlar dileriz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.932


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı