Knight Online TBL Sorunu Çözüldü! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Knight Online TBL Sorunu Çözüldü! Poster
Knight Online TBL Sorunu Çözüldü! Poster

Efsane MMORPG oyunu Knight Online'da oyuncuların başına bela olan illegal işlemlerle ilgili yapılan yenilik sayesinde TBL sorunu çözüldü. Xigncode tarafından oyun dosyaları tarafından yapılan değişiklikler tespit edilerek oyundan atılacak ve güncelleme yapmadığı sürece bu kullanıcılar oyuna tekrar giremeyecek.
Faaliyet Tarihi:
24.08.2015

Yılların eskitemediği MMORPG oyunu Knight Online‘da geçmiş dönemlerde yoğunlaşan ve kullanıcılar için rahatsız edici bir durum oluşturan illegal işlemlere karşı çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor! 11. yılını kutlayan Knight Online‘da bir süredir mevcut olan TBL problemi, yapılan bakımla birlikte tamamen giderildi! Bugün gerçekleştirilen bakımla birlikte, oyun dosyaları üzerinde yapılan değişiklikleri otomatik olarak engelleyecek bir sistem oyundaki yerini aldı.

Oyun dosyalarında değişiklik yapan oyuncular, Xigncode koruma programı tarafından belirlenecek ve otomatik olarak oyundan atılacak. Xigncode tarafından oyundan atılan oyuncular Launcher’ı tekrar başlattıklarında olarak güncellemeyi gerçekleştirmek zorunda kalacak ve güncelleme sayesinde oynanmış dosyalar orijinalleriyle değiştirilip illegal işlem yapma olasılığı sıfıra indirilecek. Şayet otomatik güncelleme yapılmasına rağmen oyuna giriş sağlanamazsa, oyuncunun oyunu baştan yüklemesi gerekecektir. Bu güncelleme sayesinde artık oyun dosyaları üzerinde değişiklik yapılması söz konusu olmayacak.

Knight Online sosyal medya hesaplarından da olumlu tepkiler alan bu düzenlemenin yanında, oyun içerisinde hile kullanan oyuncuların da sıklaştırılan kontroller sebebiyle azalmasıyla birlikte oyuncular artık çok daha kaliteli bir Knight Online deneyimi yaşayacaklar!

Oyuncuların isteklerini değerlendiren ve oyunu bu şekilde yönlendiren Knight Online ekibi, ilerleyen dönemlerde yine güzel haberlerle karşınızda olacak!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.837


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı