Knight Online Yeni Sunucularına Kavuşuyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Knight Online Yeni Sunucularına Kavuşuyor! Poster
Knight Online Yeni Sunucularına Kavuşuyor! Poster

Yılların eskitemediği MMORPG oyunu Knight Online merakla beklenen sürprizinin detaylarını açıkladı. 2 yeni sunucunun ekleneceğini duyuran NTTGame ekibi yeni sunucularla birlikte gelecek olan çok sayıda yenilik hakkında bilgi verdi. Detaylara haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
22.01.2019

Ülkemizde 14. yılı kutlanan ve MMORPG denince akla ilk gelen efsane oyun olan Knight Online için son dönemde gözler 16 Ocak 2019 tarihine çevrilmişti. İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerin reklam panolarında, sosyal medyada ve internet üzerinde gördüğümüz Knight Online – 16 Ocak 2019 duyurusu oyun severler arasında büyük yankı uyandırmıştı.

Knight Online Türkiye, Avrupa ve Amerika yayın haklarına sahip olan NTT Game firması 16 Ocak 2019 tarihinde resmi Twitch.tv kanalı üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayında beklenen haberi açıkladı. Yapılan açıklamada oyun severlerin Knight Online’da en çok duymak istediği haber olan yeni sunucuların 22 Ocak 2019’da açılacağı belirtildi.
NTT Game tarafından yapılan bu açıklamanın oyun severler tarafında büyük bir heyecan yarattığını söyleyebiliriz. Oyunun kendi resmi forum sayfasında ve sosyal medyada yeni sunucu açılışının heyecanını görebilmemiz mümkün. Yaklaşık 2 senedir beklenen bu güzel haber ile oyun severler Knight Online serüvenlerine kaldıkları yerden devam edebilecekler.

Yeni Sunucular ile Yeni Hesap Doğrulama Sistemi

NTT Game tarafından yapılan açıklamada yeni sunucular ile birlikte yeni bir cihaz doğrulama sisteminin de hayata geçirileceği belirtildi. Oyun severler IOS ve Android işletim sistemli telefonlara indirilebilir olan NTTNow programı üzerinden NTT Game portal hesaplarını doğrulayarak yeni sunuculara giriş yapabilecekler. Şunu da belirtmekte fayda var; her mobil cihaz ve telefon numarası için tek bir NTT Game portal hesabı aktif edilebiliyor olacak. Aktivasyon sağlanmamış hesaplardan ise bu sunuculara giriş yapılamayacak.

Açıklamanın devamında 16 Ocak – 21 Ocak tarihleri arasında oyuncuların NTTNow programı ile aktivasyon sağlayarak yeni sunuculara ön kayıt yapabileceği ve 21 Ocak’tan sonra sunucuya giriş yaparak karakter isimlerini belirleyebilecekleri aktarıldı. Seçtikleri sunucuyu değiştirmek isteyen kullanıcılara ise 2 defa sunucu değiştirme hakkı tanınmış durumda.

Son olarak NTTNow isimli programda mobil cihazınızı ve telefon hattınızı korumanızda fayda olduğunu belirtelim. Zira cihaz ve telefon numarası üzerinde hesabınızı tanımladığınızda daha sonraki dönemde NTT Game tarafından cihaz ve telefon numarası değişimi yapılmayacağı bilgisi verildi.

Kendinizi Gerçek Bir Şövalye Gibi Hissedeceksiniz!

Yeni sunucuların açılışı ile birlikte Knight Online’da sıra dışı bir çalışma daha oyun severlere sunulacak. Daha önce online oyunlarda çok da sık karşılaşmadığımız bu yeni çalışma ile yüzünüz Knight Online karakterlerinde yer alacak. Evet, yanlış duymadınız! Artık kendi yüzünüzü karakterinizin yüzü olarak kullanabileceksiniz. Nasıl mı?

NTT Game firması Android ve IOS işletim sistemli cihazlara kolayca indirilebilen GameFace isimli program ile oyun severlere bu hizmeti sunmaya hazırlanıyor. Bu özelliği kullanmak isteyen oyun severler GameFace programını indirdikten sonra kendi fotoğraflarını bu program üzerine yükleyerek, seçtikleri yüzün Knight Online’daki karakterinin yüzü olmasını sağlayabilecekler.

Yeni Sunucular’da Oyun Severleri Neler Bekliyor?

buradan ulaşabilirsiniz.

İlerleyen zamanlarda bu içeriklerin dönem dönem oyuna ekleneceğini söyleyebiliriz.

Tüm bunların dışında oyun severlerin yeni sunucu ile birlikte merakla beklediği maksimum karakter seviye sınırı da 83 değil, 80 seviye olarak belirlendi. Yeni sunuculara giriş yapan oyuncular maksimum 80 seviyeye kadar karakterlerini geliştirebilecekler.

Yeni Sunucuya Özel Canlı Yayın

Yeni sunucuların açılacağı 22 Ocak gününde NTT Game twitch.tv kanalı üzerinden açılışa özel canlı yayın yapılacağı açıklandı. Bu yayında oyun severler yeni sunucuları takip edebilir ve yapılacak özel çekilişlerle dağıtılacak binlerce Npoints ödülünün sahibi olabilirler.

Yeni sunucuların açılışına özel canlı yayını 22 Ocak saat 18:00’den itibaren NTT Game twitch.tv kanalından izleyebilirsiniz.

22 Ocak 2019 tarihinde açılacak yeni sunucular hakkında detaylı bilgiye resmi NTT Game forumlarından ulaşabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.316


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı