Knight Online’a 2 Yeni Sunucu | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Knight Online'a 2 Yeni Sunucu Poster
Knight Online'a 2 Yeni Sunucu Poster

Yılların eskitemediğin MMORPG oyunu Knight Online'da oyun severlerin yoğun isteği üzerine Akara ve Manes adında 2 yeni sunucu açılıyor. Sunucu özelliklerine ve etkinlikler hakkında detaylı bilgiye haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
16.01.2017

Türkiye’nin efsane MMORPG oyunu Knight Online‘dan heyecanla beklenen müjdeli haber sonunda geldi! Uzunca bir süredir Knight Online için açılması istenilen yeni sunucular bugün itibarıyla NTTGame tarafından duyuruldu. Eski efsaneler Akara ve Manes ile aynı ismi taşıyacak olan sunucular 19 Ocak Perşembe günü saat 17:00’da açılıyor. Hem de birçok yenilik ve birbirinden güzel etkinlikler ile…

19 Ocak Perşembe günü açılacak Akara ve Manes sunucularına özel olarak oyuncuların istekleri doğrultusunda birçok düzenleme yapıldı. Oyunun son dönemlerinde eklenen Under The Castle, Krowaz, Bifrost, Draki’s Tower ve Ronark Land Base gibi birçok haritaya erişim kapalı olacak ve bunlara ek olarak Dragon Box, Special Monster Staff ve Dragons Scale gibi birçok eşya da oyun içi marketten kalkacak. Yeni sunucudaki düzenlemelerin yanı sıra NTT Game’in, kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu OTP (One Time Password) koruması da yeni sunuculara girişlerde zorunlu kılınacak ve kullanıcıların hesap güvenliği sağlanmış olacak.

Ayrıca yapılan açıklamaya göre Knight Online ekibi Akara ve Manes sunucularının açılışına özel birbirinden güzel 5 farklı etkinlik hazırlamış. Knight Online logolu Hoodie, Anahtarlık, Bardak ve binlerce Npoint ödülünün dağıtılacağı etkinlikler ile oyuncuların yeni sunucu heyecanının had safhaya çıkartılması bekleniyor.

Yeni Sunucu Etkinlikleri

– Zorlu 83 Seviye Maratonu
– Bireysel Sıralama Şampiyonları
– Takım Mücadelesi
– Kaleyi Fethet
– Canlı Yayın Şenlikleri

Son olarak belirtelim; Knight Online Premium sahibi kullanıcılar yeni sunucular açılmadan önce oyuna giriş yapıp, oynamak istedikleri karakteri açabilecek ve kullanmak istedikleri isimleri önceden belirleyebilecekler. Bu sürecin başlayacağı tarih ise 18 Ocak Çarşamba, saat 14:00!

Yeni sunucu hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

19 Ocak Perşembe günü saat 17:00’de açılacak olan Akara ve Manes sunucuları için yapılan düzenlemelere ve hazırlanan etkinliklere bakınca NTT Game ekibinin, oyuncuların özlemle beklediği eski Knight Online heyecanını bu sunucularda yaşatmak istediği görülüyor.

Yeni sunucu açılışında görüşmek üzere…

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.547


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!