Knight Online’da Yeni Dönem Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Knight Online'da Yeni Dönem Başlıyor! Poster
Knight Online'da Yeni Dönem Başlıyor! Poster

NTTGame tarafından yayınlanan Knight Online geniş çaplı yeniliklerle oyun severleri şaşırtmaya devam ediyor. Türkiyede MMO kültürünün öncüsü olan Knight Online'da 2 yeni karakter savaş alanlarındaki yerini aldı. Karakterlere ek olarak yeni sunucularında eklendiği Knigth Online hakkındaki tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
25.12.2013

Türkiye’de MMO kültürünün öncüsü ve lokomotifi olan Knight Online‘dan muhteşem bir atılım!

Knight Online'da Yeni Karakterler 2013’ün sonlarına geldiğimiz bu günlerde Knight Online‘da, oyunun seyrini değiştirecek birbirinden önemli adımlar atıldı. Bu adımlardan ilki 2 yeni karakter sınıfı; insan ırkı için “Portu” ve karus ırkı için “Kurian”. Knight Online‘da klasikleşen karakter görünümlerine farklılık getiren Portu ve Kurian sınıflarından oluşturulan karakterlerin de kendine özel yetenekleri bulunuyor. Bu yeniliğin Knight Online PvP sistemini çok daha ilgi çekici hale getireceğine inanıyoruz.

Ayrıca NTTGame yeni karakter kullanımlarına teşvik maksadıyla güzel bir etkinlik başlattı. Etkinlik kapsamında 21 Ocak 2014 tarihine kadar yeni karakter sınıflarından birisini seçip, 80 seviye olan oyuncular arasından seçilecek 10 şanslı oyuncu 60 Günlük War Premium kazanıyor.

İkinci adımda ise NTTGame, yeni karakter sınıfları ile birlikte oyuncuların istekleri doğrultusunda Knight Online‘a “Piana” ve “Gaia” isimleri ile 2 yepyeni sunucu daha ekledi.

İlk olarak 19 Aralık 2013 tarihinde Piana sunucusu açıldı. Yeni bir sunucu eklenmesini hevesle bekleyen oyuncular tarafından oldukça rağbet gören Piana sunucusunun açılışından hemen 3 gün sonra, yani 22 Aralık 2013 tarihinde “Gaia” sunucusu açıldı. Bu yenilikler eski KO oyuncularının da dikkatini çekmiş olacak ki, oyuna geri dönüş yapan kullanıcıların sayısında bir artış gözleniyor. Yeni karakterle yeniden Knight Online efsanesinin büyüsüne ortak olmanız için sizleri GAİA sunucusuna bekliyoruz.

NTTGame yetkilileri, ilerleyen zamanlarda da Knight Online‘ı geliştirmeye yönelik adımlar atmaya devam edeceklerini dile getirerek 2014 yılının Knight Online kullanıcıları için sürprizlerle dolu geçeceğinin sinyalini verdiler.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 6.926


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı