Knight Online’dan Bir İlk: Parti Turnuvası | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Knight Online'dan Bir İlk: Parti Turnuvası Poster
Knight Online'dan Bir İlk: Parti Turnuvası Poster

Efsane MMORPG oyunu Knight Online yeni bir turnuvayla yaza giriş yapıyor. Düzenlediği klan turnuvalarıyla beğeni toplayan oyun daha önce gerçekleştirmediği bir etkinlik gerçekleştirerek parti turnuvası düzenleyeceğini duyurdu. Turnuva hakkında detaylı bilgiye haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
12.07.2016

2016 yılında gerçekleştirilecek olan 4 büyük Klan Turnuvasının ilki geçtiğimiz aylarda gerçekleşmişti ve Knight Online fanatiklerinin uzun zamandır beklediği turnuva heyecanı yeniden alevlenmişti. Şimdi sıra geldi turnuva serisinin ikinci ayağına. Ancak bu defa yepyeni bir turnuva sistemiyle oyun severlerin karşısına çıkıyoruz; Parti Turnuvası!

Knight Online tarihinde ilk defa 8’er kişiden oluşan partiler bir turnuvada birbirleriyle çarpışacak ve Knight Online‘ın en iyi partisi olmak için mücadele verecekler! Üstelik STEAMKO ve USKO için olmak üzere aynı anda 2 ayrı turnuvanın gerçekleşeceği ve toplamda 128 partinin yer alacağı (64 USKO – 64 STEMKO) Knight Online Parti Turnuvası’nda daha önceki turnuvalardakinin aksine 50’şerli klanlar yerine 8’er kişilik partiler mücadele edecekler. Turnuva için kayıtlar 1-11 Temmuz tarihleri arasında yapılacak ve 12 Temmuz Salı günü NTT Game Twitch TV kanalı üzerinden yapılacak olan canlı yayınla kura çekimi gerçekleştirilecektir.

Parti Turnuvası’nı daha önceki turnuvalardan ayıran bir diğer özelliği ise turnuva maç tarihleri. Daha önce gerçekleştirilen turnuvalar bir haftalık bir süreçte tamamlanırken Parti Turnuvası Temmuz ayı boyunca devam edecek şekilde tasarlandı. Kayıt aşamalarından Final karşılaşmasına kadar Temmuz ayına yayılan turnuva takvimiyle, Knight Online müdavimlerinin istediği uzun soluklu turnuva heyecanı Parti Turnuvası’yla gerçekleşmiş olacak!

Knight Online Parti Turnuvası Tarihleri

16 Temmuz Cumartesi – İlk Tur Karşılaşmaları
23 Temmuz Cumartesi – İkinci ve Üçüncü Tur Karşılaşmaları
31 Temmuz Pazar – Çeyrek Final / Yarı Final / Final Karşılaşmaları
2014’ten bu yana 4’ü offline 2’si online olmak üzere toplamda 6 turnuvayla karşınızda olan Knight Online, yepyeni bir turnuva serüveniyle Temmuz ayında karşınızda olacak.

Knight Online Parti Turnuvası hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz! Adını Knight Online tarihine altın harflerle kazımak isteyen tüm şövalyeleri Parti Turnuvası’na bekliyoruz!

Gerçek Savaş Başlıyor!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.417


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı