Knight Online Güncellemesi: Achievement Sistemi! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Knight Online Güncellemesi: Achievement Sistemi! Poster
Knight Online Güncellemesi: Achievement Sistemi! Poster

2004 yılında yayın hayatına başlayan ve bu sene 10. Yılını dolduran Knight Online, bu başarısını yepyeni oyun içi özellikler ile kutluyor. 21 Ocak 2014 tarihinde gelen güncelleme ile birlikte oyuna eklenen yeni Achievement sistemini henüz görmediyseniz mutlaka bir göz atmanızda fayda var.
Faaliyet Tarihi:
27.01.2014

Türkiye’nin en sevilen MMORPG oyunlarından biri olan Knight Online her geçen gün gelişmeye devam ediyor!

2004 yılında yayın hayatına başlayan ve bu sene 10. Yılını dolduran Knight Online, bu başarısını yepyeni oyun içi özellikler ile kutluyor.

21 Ocak 2014 tarihinde gelen güncelleme ile birlikte oyuna eklenen yeni Achievement sistemini henüz görmediyseniz mutlaka bir göz atmanızda fayda var.

Achievement sistemi ile birlikte bir yandan oyun oynamaya devam ederken bir yandan da yan görevleri tamamlayarak çok sayıda özelliği karakterinizde kullanabilmeniz mümkün olacak. Achievement Sistemi’ne, Knight Online‘ın ana menüsünde bulunan “Achieve” seçeneğine tıklayarak ya da sohbet penceresine /achieve komutunu yazarak erişebilmektesiniz.

Unutmadan söyleyelim; Knight Online‘da Achievement görevlerini tamamlayarak çok sayıda ünvan, Achievement puanı ve birbirinden çeşitli hediyeleri kazanabilirsiniz. Achievement sistemi için oyunun yayıncı firması NTTGame tarafından hazırlanan resmi videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz:

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 5.032


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı