Kristal Piksel Başvurularında Son Hafta! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Kristal Piksel Başvurularında Son Hafta! Poster
Kristal Piksel Başvurularında Son Hafta! Poster

Türk oyun sektörünün en köklü ve prestijli ödüllerinden biri olan Kristal Piksel video oyun ödüllerinde son başvuru haftasına girildi. 7 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecek olan başvurulara katılmak ve etkinlik detaylarını öğrenmek için haber içeriğini inceleyebilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
07.12.2018

03.12.2018 – 2012 yılından beri ülkemizde geliştirilen orijinal fikri mülkiyete sahip oyunları belirleme ve ödüllendirme amacıyla Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED) ve ODTÜ TEKNOKENT ATOM işbirliğiyle düzenlenen Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri’nin bu yılki ayağı için başvurular uzatıldı. Türkiye’nin en iyi oyunları, 20 Aralık 2018 Perşembe günü Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun Ankara’daki merkez binasında, BTK Oyun Maratonu kapsamında yapılacak ödül töreniyle sahiplerini bulacak.

Oyunlar, yılın en iyi mobil, PC, konsol, VR oyunu, en iyi müzik, en iyi görsel tasarım gibi toplam 14 dalda yarışacaklar. Kristal Piksel’e başvuracak geliştiricilerin, başvurularında belirttikleri oyunla ilgili fikri mülkiyet haklarına sahip olmaları ve oyunlarının 2 Kasım 2017 ile 30 Ekim 2018 arasında yayınlanmış olması gerekiyor. Yarışma yurt içi ya da yurt dışında faaliyet gösteren Türk geliştiriciler ve Türkiye’de ikamet eden yabancı geliştiricilerin katılımına açık.

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri’ne 7 Aralık 2018’e kadar http://kristalpiksel.org/index.php/kpbasvuru/ adresinde yer alan formu doldurarak başvurabilirsiniz.

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için www.kristalpiksel.org adresini ziyaret edin.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.273


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!