KÜGİM GameCamp Kayıtları Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
KÜGİM GameCamp Kayıtları Başladı! Poster
KÜGİM GameCamp Kayıtları Başladı! Poster

Küçükçekmece Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi (KÜGİM) tarafından açılan GameCamp mobil oyun geliştirme eğitiminin kayıtları başladı. Android studio ve java altyapısının verileceği eğitimden ücretsiz faydalanmak ve Gamelab'da staj yapma fırsatını yakalamak için eğitime kayıt olabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
04.09.2018

Küçükçekmece Belediyesi tarafından İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA)’nın Girişimcilik Mali Desteği Programı kapsamında geliştirilerek kurulan Küçükçekmece Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi (KÜGİM), Küçükçekmece’deki gençleri yenilikçi teknolojilerle eğiten, aldıkları eğitimlerle birlikte oluşan ve gelişen yenilikçi fikirlerini girişimcilik örneğine dönüştüren, gençlerin ülkemizin istihdam ve iş gücüne katılımı yönünde gerçekleştirecekleri girişimleri ile çalışma hayatına katkıda bulunmasını hedefleyen inovatif bir merkezdir.

GameCamp Eğitiminin Amacı

Mobil Oyun Geliştirme Eğitimi ile, bir mobil oyunun devlet desteklerine uygun olarak nasıl geliştirildiği, android studio ve java dili kullanılarak ve başlangıç seviyesinden yayın aşamasına kadar atölye çalışması yapılarak eğitim gerçekleştirilecek ve eğitimin sonunda mini bir oyun çıkarılacaktır.

– Eğitim süreci boyunca devamsızlık yapmayan ve eğitimi başarı ile tamamlayan öğrenciler zorunlu staj kapsamında Gamelab İstanbul staj kadrosuna alınacaktır.
– Kontenjan sınırlıdır.
– Eğitime kayıt olmadan önce KÜGIM sayfasına üye olunması gerekmektedir.
– Başvuru linki; http://kugim.com.tr
– Eğitim tarihleri: 04.09.2018 – 17.09.2018

Toplam Okunma Sayısı : 2.102


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!