LOL 2015 TBF Şampiyonu DP Oldu! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
LOL 2015 TBF Şampiyonu DP Oldu! Poster
LOL 2015 TBF Şampiyonu DP Oldu! Poster

Ülker Sports Arena'da Turkcell sponsorluğunda düzenlenen League of Legends 2015 Türkiye Büyük Finali şampiyonu Dark Passage oldu! 2014 TBF şampiyonluğunu da kazanan tecrübeli ekip aynı zamanda Ekim ayında düzenlenecek olan dünya şampiyonasına katılma şansını yakaladı!
Faaliyet Tarihi:
08.08.2015

League of Legends 2015 Türkiye Büyük Finali şampiyonu Dark Passage oldu! Finalde Beşiktaş eSpor kulübüyle mücadele eden DP, 3-1’lik skor ile final mücadelesini kazanarak adını üst üste iki kez Türkiye şampiyonluğuna yazdırdı.

8 Farklı takımın kıyasıya mücadele ettiği şampiyonluk boyunca favori takımlardan Beşiktaş ve DP finale kalmıştı. 8 Ağustos Cumartesi günü Ülker Sports Arena’da Turkcell sponsorluğunda düzenlenen final etkinliğinde 10.000 coşkulu taraftarsın karşısında toplam 4 maç yapıldı. 2015’in en iddialı takımlarından olan BJK eSpor kulübünün tecrübeli ekip DP’nin karşısında 3-1 malup olduğu etkinlikte, şampiyon olan Dark Passage Ekim ayında düzenlenecek olan dünya şampiyonasında Türkiye’yi bir kez daha temsil etme şansına sahip oldu.

Şampiyonaya katılan tüm takımları Türkiye’de eSpor kültürünün gelişmesine katkı sağladıkları için tebrik ediyor, Dark Passage ekibinin hem ulusal hem de uluslararası arenada başarılarının devamını diliyoruz. GO DP GO!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.287


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı