League of Legends Festival Biletiniz Bizden! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
10.10.2014

Türkiye’nin en büyük League of Legends buluşması 11 Ekim 2014 Cumartesi günü Maslak’da düzenlenecek olan Festival ile gerçekleştirilecek. Satışa çıktıktan kısa bir süre sonra tükenen festival biletlerine sahip olamayan League of Legends tutkunları için oyunkayit.com ekibi olarak 2 adet bilet hediye ediyoruz. Bilet kazanma şansını yakalamak için çekilişe katılmanız yeterli.

———————————————————-

League of Legends Festival Bileti Çekiliş Sonuçları

Asil
1. Mejmet Akbulut
2. TotalRecall

Yedek
1. cihat köşger,
2. onur ayvaz,
3. Red Radova – Bileti teslim edildi.

Not: TotalRecall etkinlik koşullarından bir veya bir kaçını (duyuru paylaşımı) yerine getirmediği için bilet hakkını kaybetmiştir. Yerine 1.yedek talihli cihat köşger geçmiştir.

Mejmet Akbulut ve cihat köşger isimli katılımcıların 16.30’a kadar bilgi@oyunkayit.com adresinden bize ulaşmaları gerekmektedir, aksi durumda bilet hakları diğer yedek talihlilere devredilecektir.

Not2: Mejmet Akbulut ve cihat köşger belirtilen zaman içinde geri dönüş yapmadığı için bilet hakkını kaybetmiştir. onur ayvaz ve Red Radova isimli takipçilerimiz 17.30’a kadar bilgi@oyunkayit.com adresinden bize ulaşmaları durumunda bilet kazanma hakkını elde edecektir.

Çekiliş sonuç sayfası: http://www.cekilisyap.com/league-of-legends-festival-bileti
———————————————————-

Çekilişe Nasıl Katılabilirim?

League of Legends Festival bileti çekilişine katılmak için bu içeriğe yorum bırakmanız ve Facebook duyurumuzu herkese açık şekilde profilinizde paylaşmanız yeterli. Yorumunuzda içeriği paylaşmış olduğunuz Facebook profil sayfanızın adresini ve bilet talebinizi belirtmeniz gerekmektedir (Örn: Festival bileti istiyorum! https://www.facebook.com/fbisminiz). Size zamanında ulaşabilmemiz için e-posta adresinizi hatasız yazmayı unutmayın!

Önemli Not:
– Yorum bıraktığı halde içeriği paylaşmayan ya da içeriği paylaştığı halde yorum bırakmayan katılımcılar çekilişte çıkmaları durumunda bilet alma hakkını kaybedeceklerdir.
– 10.10.2014 Cuma saat 15.00’de kadar bırakılan yorumlar dikkate alınacaktır (sunucu saati baz alınır).
– Yorumlar editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınacaktır. Oyunkayit.com uygunsuz içeriğe sahip ve kural dışı yorumları kaldırma hakkını saklı tutar.

Çekiliş Nasıl Yapılacak?

Sitemize yorum bırakan takipçilerimizin rumuzları çekilişe dahil edilecek olup cekilisyap.com üzerinden işlem yapılacaktır. 2 asil ve 3 yedek takipçi belirlenerek sonuçlar hem buradan hem de Facebook sayfamızdan paylaşılacaktır. Duyurular yapıldıktan sonraki 1 saat içinde bize ulaşmayan ve/veya mesajlarımıza cevap vermeyen takipçiler bilet kazanma hakkını kaybeder ve hak yedek talihliye geçer.

Bilet Kazandım, Biletimi Nasıl Alacağım

Bilet kazanan takipçilerimize e-posta ile detaylı bilgi verilecek olup biletleri 10 Ekim günü elden teslim edilecektir.

Bileti olduğu halde çekilişe katılanları saygıyla(!) anıyor, çekiliş sonucunda bilet temin edemeyen takipçilerimizin bilet kazanmasını ümit ediyor ve bol şanslar diliyoruz 🙂

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 10.030


Yorumlar

20 yorum yapıldı