Legend Online 4.5 Bomba Gibi Geliyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Legend Online 4.5 Bomba Gibi Geliyor! Poster
Legend Online 4.5 Bomba Gibi Geliyor! Poster

Oasis Game tarafından yayımlanan sevilen tarayıcı oyunu Legend Online yeni içeriklerine kavuşuyor. 15 Eylül tarihinde yapılacak olan 4.5 güncellemesiyle birlikte çift özellikli periler, binekler için yeni kral sistemi ve koruma arama sistemi gibi çok sayıda yeni özellik oyun severlerin hizmetine sunulacak.
Faaliyet Tarihi:
15.09.2015

Oasis Games’in yayınlamış olduğu, Türkiye’de de büyük başarılara ulaşan Legend Online, yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. Tarayıcı üzerinden, hiçbir indirme gerektirmeden oynanabilen oyun, geniş dünyası ve güncellenen oyun mekanikleri ile popülerliğini arttırıyor.

15 Eylül 2015’de gelecek yeni sürüm ile birlikte binek ve peri sisteminde değişiklik yapan Legend Online, ayrıca yeni ek sahneler, görevler ve mekaniklerle oyuncularının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Legend Online 4.5 Yama Notları

Legend Online 4.5 yaması ile gelecek olan yeniliklerin detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Yeni Çift Özellikli Periler

Artık rakipler daha güçlü, savaşçılar daha cesur! Şimdi güçlenmenin ve rakebetin tam zamanı! Rakiplerini yenmen, yeni haritalar keşfetmen ve zorlu savaşlarda kahraman olman için sana yoldaş olacak çift özellikli periler geliyor.

Çift Özellikli Peri Nedir?

Çift özellikli periler iki farklı sistemdeki perinin birleşmesinden oluşur. Karanlık ve aydınlık perilerin birleşiminden Hüzün Perisi elde edilir. Hüzün Perisi, hem sihirli hem de fiziksel saldırı özelliği taşır. PVE anında fiziksel ve sihirli buff özelliklerini kullanarak düşmana ciddi hasarlar verir.

Hüzün Perisi, turuncu ve kırmızı olmak üzere 2 kalitededir. 70 seviye bir karakter turuncu peri taşırken; 80 seviye bir karakter kırmızı kalite peri kullanabilir.

Nasıl Elde Edilir?

Turuncu Kalite Hüzün Perisi: Turuncu kalite hüzün perisi elde etmek için, turuncu kalite Athena ve Gaiya perileri gerekmektedir. Birleştirmede nitelik malzemesi Güneş Taşı ve Güneş Alevi ile Hüzün Künyesi kullanılır ve bir miktar elmas harcanır.

Kırmızı Kalite Hüzün Perisi: Kırmızı kalite hüzün perisi elde etmek için, kırmızı kalite Venas ve Hera perileri gerekmektedir. Birleştirmede nitelik malzemesi Güneş Taşı ve Güneş Alevi ile Hüzün Künyesi kullanılır ve bir miktar elmas harcanır.

Binekler İçin Yeni Kral Sistemi

Yeni eklenen canavar kralı binekleri ile artık daha güçlü olabilirsiniz. Binek arayüzünden Canavar Kralı – VIP Bineği ve diğer binek türlerini görebilirsiniz.
Yeni sürümde, özel binekler 4 gruba ayrılır; Fantom, Uysal, Vahşi ve Teknoloji.

Grup Ek Sahnesi: Nalanda Kalıntıları

Gizemli bir ülke ve muhteşem bir gökyüzü sonsuz hazineler içerir, fakat tehlikelerle doludur! Yeni keşifler için sağlam bineğinizi ve en güçlü silahınızı kuşanarak, bu bilinmeyen yeni ek sahnenin topraklarını fethedin! Sırlarla dolu yeni PVE büyük grup ek sahnesi “Nalanda Kalıntıları” için zorlu savaşlara hazır olun!

Ek Sahne’ye, ek sahne etkinlik girişinden girilir ve sahneye en fazla 4 oyuncu katılabilir. Sahneye birçok kez girilebilse de sadece haftada bir kez kazanç sağlanır. Ek sahne 4 haritadan oluşur, sahnede 2 Boss bulunur. 2 oyuncu Boss A ile savaşırken, diğer 2 oyuncu Boss B ile savaşır.

Yeni Koruma Arama Sistemi

70 seviye üstü oyuncular, Gökyüzü Koruma NPC “Kutsal Anne”den Koruma Arama yapabilirler. Yeni sistemde, 8 ayrı hedefe meydan okunabilir ve bu hedefler her sabah 5:00’da rastgele yenilenir. Başarıyla öldürülen hedeflerden kazanç ödülü alınır ve aynı hedefe tekrar meydan okunamaz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.707


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı