Legend Online Bonus Sistemi Kazandırıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Faaliyet Tarihi:
23.05.2013

Oasis Games‘in sevilen tarayıcı oyunu Legend Online yeni uygulaması olan bonus sistemi ile oyunculara birbirinden değerli hediyeler kazanma fırsatı sunuyor. Bonus sistemi ile ilgili detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Birlik sistemi, oyun içindeki sohbet özelliği, arkadaşlarla beraber ortak savaşlara katılma gibi sosyal özellikleri ile öne çıkan Legend Online bu özelliğini daha da pekiştirecek bir uygulama başlattı ve Legend Online Bonus Sistemi’ni uygulamaya koydu.

Arkadaşlarını oyuna davet eden oyunculara oyun içi hediyeler dağıtılan bu sistem ile beraber oyuncuların oyundaki arkadaş sayıları da artmış oluyor ve oyun daha zevkli hale geliyor. Oyunun en önemli özellikleri arasında sayılan birlik savaşları için arkadaşlar çok önemli.

Bonus sisteminden faydalanabilmek için oyuncu kendisine verilen promosyon linkini kopyalayıp arkadaşına gönderiyor. Bu linke tıklayarak kayıt olan kişi oyun içinde harcama yaptıkça arkadaşını davet eden kişi de hediyeler kazanıyor. Sistemde arkadaş davet etme ile ilgili bir üst limit yok, istediğiniz kadar arkadaşınızı davet edebilirsiniz. Gönderdiğiniz link üzerinden ne kadar çok kişi oyuna kayıt olur ve oynarsa o kadar çok bonus puanı kazanma şansınız olacak ve arkadaşlarınızın oyun içinde yaptığı harcamanın yarısı kadarını hediye olarak alabileceksiniz.

Peki kimler bonus sistemine başvurabilir? Bonus sisteminden yararlanmak isteyen ve oyuna kayıtlı herkes bonus sistemine ücretsiz olarak katılabilir.

Bonus sistemine katılmak için yapmanız gereken http://url.oasgames.com/cN adresine gitmek ve bonus sistemine ücretsiz kayıt olmak. kayıt olduktan ve arkadaşlarınızı davet etmeye başladıktan sonra yine aynı sistem üzerinden bonus hesabınızı kontrol edebilirsiniz. Bonus puanlarınız biriktikçe bonus markete giderek hediyelerinizi alabileceksiniz.

Bonus sistemi hakkında daha fazla bilgi için:
http://url.oasgames.com/cN

Legend Online‘a ücretsiz kayıt olmak için:
http://url.oasgames.com/cM

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.995


Yorumlar

1 yorum yapıldı
  • velican says:

    54548 savaş gücü çar satılıktır isteyen facebooktan velican özdoganlar görüşebilirler .