Legend Online Reborn Yayında! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Legend Online Reborn Yayında! Poster
Legend Online Reborn Yayında! Poster

Oasis Games'in Türkçe dil desteğiyle yayımladığı ve Türkiye'de büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan tarayıcı tabanlı MMORPG oyunu Legend Online'ın klasik sürümünü, yenilenen özellikleriyle tekrar oyun severler ile buluştu. Legend Online Reborn adıyla gelen klasik sürüm hakkındaki detayları haber içeriğinde bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
09.04.2017

Kayıtlı 30 milyondan fazla kullanıcısıyla Türkiye’nin en fazla oyuncuya sahip tarayıcı tabanlı MMO RPG oyunu olan Legend Online, Oasis Games tarafından Legend Online Reborn adıyla tekrar hayranlarının beğenisine sunuldu.

Oyuncuların indirmeden, doğrudan web tarayıcısı üzerinden oynayabildikleri Legend Online sunduğu karakter geliştirme ve savaş mekanikleri yanında renkli dünyasını ince detaylarla yansıtan kaliteli grafikleri sayesinde kısa zamanda Türkiye’deki oyunculardan yoğun ilgi görmüştü. Oyuncuların oyunun klasik sürümünde sevdikleri her şeyi bünyesinde barındıran Legend Online Reborn da kısa zamanda büyük bir oyuncu kitlesi elde etti. Oyun çok yakında 5. sunucusunu açmaya hazırlanıyor.

Hem resmi sitesinden hem de Facebook üzerinden tek tıkla giriş yapılabilen oyun yakın zamanda Hızlı Giriş gibi oyun deneyimini geliştirecek özelliklere kavuşacak. Bu özellikle oyuncular masaüstü kısayoluna tıklayarak hızlıca oyuna girebilecek, oyundan ekran görüntüsü ve video kaydı alabilecekler. Legend Online Reborn birbirinden ilginç pek çok özel hikâye barındırıyor. Oyuncular hikâyeleri takip ederken her biri kendine has özelliklere sahip bölüm sonu canavarlarıyla karşılaşacak ve birbirinden zorlu savaşlar yaşayacaklar.

Oyunun savaş deneyimini daha heyecanlı kılan bir özelliği de savaş esnasında anlık kararlar vermeyi gerektiren Quick Time Event (QTE) sahneleri. Bu özellik oyuncuların her seferinde farklı bir savaş deneyimi yaşamalarını sağlayacak. Oyundaki karakterlerini ve evcil hayvanlarını seçtikleri çeşitli özellikler ve eşyalarla güçlendirebilen oyuncular, yönettikleri şehirleri de geliştirebilecekler.

Oasis Games, Legend Online’da geçirdikleri eğlenceli saatleri tekrar hatırlayıp, oyunun fantastik dünyasında nostalji yapmak isteyen tüm oyuncuları Legend Online Reborn’un resmi internet adresi lortr.oasgames.com’a ve facebook.com/legendonlinereborn.tr adresindeki oyunun Facebook sayfasına davet ediyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 5.910


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!