Lenovo Wolfteam Ligi Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Lenovo Wolfteam Ligi Başladı! Poster
Lenovo Wolfteam Ligi Başladı! Poster

Türkiye'nin sevilen MMOFPS oyunu Wolfteam, Lenovo sponsorluğunda düzenlenen Lenovo Wolfteam Ligi ile hayranlarına heyecan dolu anlar yaşatıyor. 15 Ağustos’a kadar sürecek ve toplam 10 takımın katılımıyla gerçekleşecek olan turnuvada, dereceye giren oyuncuları büyük ödüller bekliyor.
Faaliyet Tarihi:
10.08.2016

Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam, Dünyanın 1 numaralı PC üreticisi Lenovo sponsorluğunda düzenlediği Lenovo Wolfteam Ligi ile hayranlarına heyecan dolu anlar yaşatıyor. 15 Ağustos’a kadar sürecek ve toplam 10 takımın katıldığı turnuvada, dereceye giren oyuncuları büyük ödüller bekliyor.

30 milyonu aşkın kullanıcı sayısı ile Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam, Lenovo sponsorluğunda gerçekleştirdiği Lenovo Wolfteam Ligi ile yarışan takımların kıyasıya mücadelesine sahne oluyor. 15 Ağustos’a kadar sürecek olan, Dark Passage, HWA Gaming, Crew Esports, BPI Gaming, Numberone Esports,Bulls Esport, DeadlyShooters, RespectHS, Ehlibeytler ve AyYıldızTeam takımlarının yarıştığı turnuvada Wolfteam, kazanan üç takımın oyuncularına 20.000 TL değerinde ödül veriyor.

Toplamda 10 takım ile başlayan Lenovo Wolfteam Ligi’nde, her takım birbiriyle iki kere yarışıyor ve sona kalan 8 takım eleme mücadelesi veriyor. Turnuvada ödül olarak 1. Olan takım 6.000 TL ve 5 adet Lenovo profesyonel oyun kulaklığı, 2. Olan takım 2.500 TL, 3. Olan takım ise 1.500 TL kazanıyor. Ayrıca, şampiyon olan takımın en iyi oyuncusu Lenovo’nun performansı ve teknik özellikleri ile göz kamaştıran Profesyonel Oyun Bilgisayarı IdeaPad Y700’ün sahibi oluyor.

Lenovo Wolfteam Ligi ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için buraya tıklayabilir, turnuva heyecanına ortak olmak isterseniz maçları www.twitch.tv/wolfteam üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Lenovo Wolfteam Ligi Başladı!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.059


Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!