LOL’de Ücretsiz Hesap Transferi Etkinliği Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Faaliyet Tarihi:
05.04.2013

League of Legends‘in Uluslararası Hesap Transferi sistemi bugünden itibaren oyunculara hizmet vermeye başladı. Artık oynamaya devam ettiğiniz hesabı hangi sunucuda açmış olursanız olun Türkiye sunucularına transfer edebileceksiniz. Üstelik hem Riot Games’in Türkiye ofisinin açılmasının 1. yılı olması hem de sihirdarlardan gelen yoğun ister üzerine Türkiye sunucularına yapılacak transferler 5 Nisan 2013 – 5 Mayıs 2013 tarihleri arasında tamamen ücretsiz!

Ücretsiz Transfer Etkinliğinden Nasıl Faydalanabilirim?

Hesabınız AB Batı veya AB Kuzey & Doğu sunucularınızda ise;

Mağaza” kısmında ücretsiz olarak yer alan “TR Sunucusuna Transfer” biletine tıklayarak, hesabınızı hızlı bir şekilde Türkiye sunucusuna geçirebilirsiniz. Sihirdar adınız (summoner name) veya kullanıcı adınız, Türkiye sunucusundaki mevcut başka bir hesap ile çakışıyor olsa bile artık karşınıza çıkan arayüz aracılığıyla kolaylıkla transferinizi gerçekleştirmeniz mümkün.

Hesabınız, Kuzey Amerika sunucusunda ise;

Mağaza” kısmında yer alan ve RP ile satılan Türkiye transfer biletini kullanabilirsiniz ve transfer işleminiz bittikten sonra oyuncu destek ekibimizle bağlantıya geçip, ödemiş olduğunuz RP tutarının iadesini talep edebilirsiniz. Bu işlemle birlikte, Kuzey Amerika sunucusunda yüksek ping süreleri ile ideal olmayan bir şekilde oyun oynamak zorunda kalmayacaksınız.

Bu fırsat, 5 Nisan 2013 – 5 Mayıs 2013 tarihleri arasında 1 ay boyunca geçerlidir. League of Legends‘da kampanya boyunca Türkiye sunucusundan başka sunuculara transferler RP karşılığında yapılmaya devam edecektir.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.628


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı